Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy bírjátok a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok a mostani bezártságot?

Figyelt kérdés
Én már ezt nem sokáig bírom a család az idegeimre megy. A munkából kirúgtak. Még a kocsmába sem tudok leugrani hogy kicsit lazuljak egyedül inni meg nem szeretek. Ti mit csináltok mostanában? Hogy bírjátok
2020. ápr. 13. 14:43
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
100%
nehezen mondjuk dolgozni eljárok meg boltba de a franc ki van ezzel már
2020. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul,főleg hogy itt a jóidő.
2020. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyunk bezárva, járok dolgozni.

Van mit csinálni otthon is. Lassan szünet vége, tanulni kell a gyerekekkel, utána estig kint vagyunk velük az udvaron vagy a kertben. Idén újra lett veteményes. Azt se tiltja semmi, hogy a faluban, vagy a falu körüli erdőben tegyünk egy kört.

Ilyenkor látszik, mi a különbség a kertes ház és a panel között.

Az együtt töltött időt szeretem. 0-24 elvagyunk, csak sajnos nekem még kell dolgozni.

2020. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs bezártság. Ugyanúgy minden nap sétálok 10 km-t a kutyával. Na meg eddig is otthonról dolgoztam, ez nem változott.
2020. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eddig sem volt másabb az életem mint most.


eljárok dolgozni vásárolni, edzeni, háztartás, kert, ez most is mind megvan, néha 1-2 haverral találkoztunk de az annyira nagyon nem hiányzik.


És eddig sem volt rá lehetőségem illetve nem kellettem egy nőnek sem az utóbbi 5 évben , kicsi az esély, hogy pont most fogok.

2020. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én panelben élek itt nagyon sok lehetőség nincs. Olyan kilátástalan minden most számomra gyerekek is állandóan zaklatnak még játszani sem tudok normálisan a gépen hogy lekössem magam. A feleségem is baszogat ő is home officba itthon van.
2020. ápr. 13. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól, az elmúlt 4 napban se tettem ki a lakásból a lábamat. Holnap már melóba kell menni sajnos.
2020. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, kérdező.

Nekünk még csak úton a gyerek, szóval pont megúsztuk, hogy egy kis bajkeverőt kelljen lekötni egész nap. Mindketten home office-ban vagyunk a párommal 51 négyzetméteren plusz erkély, nagyon élvezzük, már egy hónapja így van, mi nem megyünk egymás idegeire. De gyerekkel nyilván tök más...

2020. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Napközben dolgozom (távmunka)

Este:

- futás (muszáj mozogni, túl sokat ülök)

- olvasás

- zene hallgatás

- belevágtam egy új hobbiba, még csak ismerkedem a témával

- egy-egy film vagy sorozat a netflilxen

2020. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!