Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy bírjátok most ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok most ezt a bezártságot egyedül?

Figyelt kérdés
Akik, most folyamatosan otthonról dolgozó szinglik...hogyan élik meg ezeket a korlátozásokat intimitás nélkül? Mi az, ami leginkább hiányzik?
2020. ápr. 3. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem itt a család, legalább ennyi van. Gyerekkorom óta magányos vagyok, így többé-kevésbé megszoktam az egyedüllétet, és most sem sokkal nehezebben elviselhető a magány és a társtalanság, mint "békeidőben".
2020. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én munkáit elvesztett szingli vagyok, de azért válaszolok, hanem baj. Imádok szingli lenni, de nem így! Nekem a szabadság volt a legfontosabb és elveszítettem. Komolyan, rosszabb, mint egy szakítás.😭
2020. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es: Sajnálom.:( Mi volt a munkád, nem lehet ezt otthonról művelni? A bezártság engem is nyomaszt, pedig még csak egy hónapja tart.
2020. ápr. 3. 23:10
 4/20 anonim ***** válasza:
Borzalmas! A pihenésnek örülök, mert nagyon rámfért már. De azért nem így képzeltem. Voltak terveim, talizni, ismerkedni. Nagyon untam már az egyedüllétet. Erre tessék, most ki tudja, meddig tart...De muszáj kibírni, az egészségemet azért nem kockáztatom.
2020. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyit változott az életem, hogy kevesebbet vagyok a munkahelyemen, és a boltba is ritkábban megyek.

Eddig is egy önkéntes karantén volt az életem.


Mi hiányzik? A maszk őrület nélküliség.

2020. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

> Akik, most folyamatosan otthonról dolgozó szinglik...

Majdnem három éve pont ezt csinálom.

2020. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Kb 2 hónapja döntöttem el, hogy bármiféle ismerkedésre nyitott leszek, társkereső nélkül.

Erre itt van.. Hát mitnemondjak, elég rossz.

2020. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egész jól :)

Nem nagyon szoktam unatkozni, tökéletesen elvagyok a gondolataimmal, és ha esetleg elegem lenne az elmélkedésből, akkor írok, olvasok, tanulok,tornászok,filmezek,napozok... zenélek.

2020. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Még nincs fél éve hogy véget ért a kapcsolatom így amúgy se akartam volna párt. Emellett a családommal sok időt töltök így a szociális igényeim is ki vannak elégítve.

Mindig is jól elvoltam egyedül most se unatkozom.

2020. ápr. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Végülis aki szingli, az amúgy is intimitás nélkül élné a mindennapjait, nem? Érdekes, a karantén elōtti idōkben is sok ilyen panaszt hallottam emberektōl, akik huzamos ideig egyedül voltak.


Amúgy szerencsésebb helyzet, ha szingli vagy és nincs senkid. Én úgy vagyok vele, hogy van barátom (nem túl régóta), de nem élünk együtt, és a karantén miatt pár hete nem tudtunk találkozni, így nagyon hiányzik.

2020. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!