Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Másnak is az idegeire megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is az idegeire megy a párja a karantén alatt?

Figyelt kérdés

Olyan családban nöttem fel ahol sosem lógtunk egymás nyakán. Mindenki a saját szobájában tette a dolgát.

Illetve mostani parom elott 5 évig voltam egyedülállo,mert sokáig nem vágytam kapcsolatra.

Szeretek egyedül lenni,napokra elvonulni. Nem annyira szeretem masok ALLANDO jelenletet.

Ha nyaralni megyek valakikkel 2-3 nap utan mar MINDENKI idegesit :D


Nahát a párommal 1.5 honapja koltoztunk ossze. Nagyon féltem, sosem laktam egyutt meg senkivel (32 eves vagyok) mondtam neki hogy felek hogy nem fog menni, mert sokszor magamnak valo vagyok, nem szeretek non stop embeteket a kozelemben, azert havonta 3-4x teljesen egyedul tolott napra nekem szuksegem van.

Megbeszeltuk hogy oke amikor ha ugy erzem, haza megyek a szuleimhez "egyedul lenni".

Na hat... osszekoltoztunk erre ra 1-2 hétre jött ez a virus...szuleim 60 felettiek nyilvan haza menni nem tudok. A bazartsag is nyilvan iszonyat frusztráltá tesz, de az hogy majdnem 2 honapja nem tudtam egyedul lenni teljesen az még jobban.

Nagyon szeretem amugy, vele akarom leelni az eletem,de egyszeruen vagyom hogy egy kicsit egyedul legyek pár napot (ugye mindketten itthon vagyunk most neha bemegy az irodába)

Persze lehet azt mondani hogy egyik szobában en másikban ő, de az igazán introvertáltak ertik max hogy ez miért nem ugyanolyan.

Egyutt elsz a paroddal akkor nincs olyan hogy 3-4 napig nem latjatok egymást vagy nem szoltok egymashoz.

Annyira felek hogy ra fog menni a kapcsolatunk az en idegebetegségemre....meg hogy ennyite nehezen viselem ezt az egészet de minden idegesit amit csinál, pedig bele semmi baj. Es amugy minden idegesit amit a kutyám csinál, tehát mar a kutyam jelenlététől is ingert vagyok, pedig ilyen nem nagyon volt meg.

Nem akarok harpia lenni meg ingerult lenni.


2020. ápr. 14. 11:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
65%

Ki tudsz menni sétálni, futni, biciklizni, ami nem 3-4 nap, de akár pár óra egyedüllét (főleg este üresek az utcák). A párodnak is meg tudod mondani (persze szépen), hogy na jó, ma te itt, én ott, mindkettőnknek jó ez a kis távolság. Zárkózz be egy szobába, és csinálj amit akarsz, miközben a párod figyel a kutyára.

Ja, és nem ártana ezután pszichológushoz menni, szerintem ez már nem egeszséges mértékű...

2020. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
12%

Igen, folyton eltűnik. Már a mosógépben is néztem, de semmi eredménye.


A zokni

2020. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, bizonyos idő után ölni tudnék pár magányos óráért. Nekem az a szerencsém, hogy én itthonról, a párom pedig a munkahelyén dolgozik, különben megzakkannék.


Ha meg nagyon elég az együttlétből (bár szeretjük egymást), akkor elküldöm horgászni. :D Ez a hobbija.


Pár óra egyedül valamelyik parkban, vagy vízparton? Már az is jobb, mint a semmi.

2020. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen megértem. Azért a semminél jobb az én az egyik szobában te a másikban és ne szólj hozzám egy darabig megoldás. Esetleg egy kicsit ki is mehetsz vagy őt is elküldheted pár órára. Remélhetőleg partner lesz ebben.
2020. ápr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Én is igénylem az egyedüllétet, de nem ennyire. Van elég helyünk elvonulni, mindketten igényeljük a napi pár óra egyedüllétet. Tényleg nem ugyanolyan, mint ha egyikünk nem lenne otthon, de simán bírjuk. Sétálni egyedül megyek, ő egyedül bevásárol, ez alkalmanként 1-2 óra, amikor egyedül vagyunk, illetve hétvégén van 4-5 órám reggel, mivel ő minimum délig alszik. Próbáld meg beérni pár órával pl. séta közben, hiába idegeskedsz, az csak roint a helyzeten, legyen a szemed előtt, hogy ez nem fog örökké tartani.
2020. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
#1 nagy butaságot irtal nézz utána annak hogy mit jelent az ha valaki introvertált. Teljesen egészséges....
2020. ápr. 14. 11:41
 8/40 anonim ***** válasza:
41%

Én is szeretek egyedül lenni, de ha valakibe szerelmes vagyok és társként tekintek rá, akkor az együttélés nem szenvedés. Ha ennyire nem vagy kapcsolatban, akkor ne húzd feleslegesen más idejét vagy vegyél erőt magadon és kezdj el felnőni. Ha kell, akár pszichológussal is.

Egyáltalán miért és mihez kell az egyedülléted? Mi az a része, amit nem lehet annyival megoldani, hogy ő az egyik szobában filmezik, te pedig a másik szobában intézed a dolgod?

2020. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

#8, neked is ajánlom hogy keress rá arra hogy mit jelent az introvertált személyiség tipus,majd olvasd el meg 1x amit irtam fent aztán ha gondolod ugorj neki a válasznak megint. Hajrá ;) hátha sikerülni fog.


Labjegyzet: attól meg hogy te valamilyen vagy, amikor szerelmes vagy,képzeld, nem mindenki mas ugyanolyan mint te. És képzeld nem feltétlen csak az a normális amilyen te vagy. Erről az egos gondolkodasról szokj le, mert nagyon torz és csak itélkezőve tesz ami rohadt gusztustalan dolog :) puszika

2020. ápr. 14. 11:56
 10/40 A kérdező kommentje:
#6 igen ez az egyedüm seta jó. Együtt szoktunk lemenni este a kutyaval. Ma megbeszélem hogy egyedül mennék :)
2020. ápr. 14. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!