Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezelitek a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek a mostani helyzetben felmerülő párkapcsolati problémákat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre nincs egy konkrét válasz. Mindenkinek más a stratégiája.

Gondolom, sokunknak van e téren frusztáltságuk. Már kezd sok lenni a bezártság. (Én már több mint 1 hónapja nem voltam kint,csak az erkélyen). Párom nagy néha lement vásárolni. Ennyi. Próbáltunk társasjátékot, filmnézést, olvasás, keresztrejtvény, stb. Én növényeket is ápolok. Ér a napfény, levegő. Sajnos így is kezdünk "besokallni" egymástól. Van magánszféra, de mégis.(40 éves házasság). 65 évesek vagyunk. Felerősödnek a problémák,amik a " karantén előtt is megvoltak, csak akkor nem voltunk így összezárva. Én mindig mondom a férjemnek,hogy ebben a helyzetben nem szabad felelőtlenül vagdalkozni,sőt elemezni sem a párkapcsolatunk minőségét sem kellene, abból mindig baj van. Újra és újra felhoz 100 évvel ezelőtti dolgokat. Ezeket nem most kéne megbeszélni. Tulajdonképpen már arra kell gondolnom,hogy unaloműzésre használja ezt az adok/kapok helyzetet. Csak sebeket szerzünk, aztán csodálkozik, hogy nem vagyok nyitott a közeledéseire. Anélkül, hogy kiengesztelne ez nem fog menni. Ez nem megy csettintésre. Eddig sem kért soha semmiért bocsánatot.

Kíváncsi lennék, konkrét esetekre.

Írjátok meg, ki mivel küzd, hogy oldja meg?

Köszönöm!


2020. ápr. 25. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Nincs problémánk, sosem volt igazán.

Ha előjön egy csomó bajotok egymással csak mert össze vagytok zárva az egyszerűen csak egy szar kapcsolat. Amelyik kapcsolat működőképes abban semmilyen változás nem lesz ha többet kell együtt lenni.

Ha nem birod egész nap elviselni a párod akkor nem a megfelelő emberrel vagy, ennyi.

2020. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sétálni ki lehet mozdulni. Akár külön-külön is. És akkor kicsit enyhül a bezártság érzet is. Keressetek olyan helyet ahol nincsenek sokan vagy reggel, eset kevesebben vannak az utcán is.
2020. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs párkapcsolatom, de azért a házból ki lehet mozdulni. Én pl. minden nap teszek egy 10 km-es sétát. Meg is őrülnék nélküle.
2020. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az anyagi bizonytalansàgot ( esetünkben sajnos a hirtelen munkanélküliséget mindkét részről) nem szàmítjuk, akkor semmi problémànk nincs egymàssal, ha van bàrmi jó ebben a helyzetben, az az, hogy sokat vagyunk együtt😊 mi ezt élvezzük, ez segít néha elfeledtetni, hogy a megélhetésünk veszélyben lesz ha még 2-3 hónapig vagy tovàbb nem indulhat újra a munkahelyünk.

A ti viszonyotok sajàt bevallàsod szerint is szar volt, ezàltal lett még szarabb a mostani helyzetben. Az a megoldàs, hogy nem pazaroljàtok tovàbb az időtöket egy fos " kapcsolatban". Semmi értelme... Eddig is csak egymàs mellett éltetek, nem együtt, egy pàrként.

2020. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy jót tenne egy-egy nagyobb séta külön. Vigyetek telefont és hajrá. Rendeljetek pár könyvet és olvassatok sokat, kössétek le magatokat otthon új kreatív hobbikkal. Ne jusson annyi idő egymás frusztrálására. :)
2020. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltak beszélgetéseink. Csak nem tudom hogy tetszenek beszélgetni, de mi akkor is átbeszéljük hogyha fáj. Volt hogy órákig beszéltünk, én sírdogáltam utána viccelődtünk. És minden beszélgetés után úgy állunk fel, hogy "én megpróbálom ezt, te pedig azt és ha nem megy akkor megint leülünk átbeszélni"

Szerintem most van itt az ideje, hogy a 100 évvel ezelőtti dolgokat át lehessen tárgyalni. Sértődés nélkül, csak a megoldásokat keresve.

20/l

2020. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!