Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolati problém elemzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problém elemzés, majd vélemény mondás kapcsán kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé mélypontra kerültem lelkileg (tegnap annyira kiborultam, hogy életemben először vettem be random gyógyszereket és ittam rá, hátha fel se kelek vagy csak nem fáj egy darabig) és mivel benne vagyok, valószínűleg nem is látom tisztán át a dolgokat, hogy valóban az én hibám-e minden, ahogy a párom mondja.


Privátban kifejthetném valakinek? Elég hosszú, összetett ahhoz, hogy kiírjam ide.

Nagy szükségem lenne valakire, akivel megbeszélhetem ezt ha már a párommal nem lehet, mert nem nyitott rá.


26N


2020. jan. 14. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal nagyon jó, hosszú és összetett kérdéseket is ki lehet írni. Így csak annyit mondok, hogy ha a pároddal nem lehet beszélni, akkkor nem érdemes foglalkozni vele, mert a kommunikáció alapvető minden kapcsolatban.
2020. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy anonim oldal, nyugodtan kiírhatod, így több emberhez eljut a kérdésed. Az első válaszolónak igaza van, ha a pároddal nem tudod ezt megbeszélni, akkor ezt a kapcsolatot megette a fene. Midnenesetre lelkifröccsért írhatsz bátran privátban is, ha gondolod.
2020. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is kiöntheted. :)

41 N

2020. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kiíhatod ide, de ha privátban akarod, írhatod nekem is.
2020. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ide jöhet!
2020. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted, próbálok segíteni!
2020. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valakinek írt már?
2020. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is! 36N
2020. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Elég hosszú, összetett ahhoz, hogy kiírjam ide."


Miért, privátban leírni rövidebb vagy mi? Ennek mégis mi értelme?

2020. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is elküldheted, de így előzetesen én is azt mondom, hogy ha a barátoddal nem tudod megbeszélni a problémát, az semmi jót nem jelent
2020. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!