Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem akar összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar összeköltözni a párom, van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal terveztük az összeköltözést, majd egy miattam induló vita miatt bejelentette hogy mégse akar, majd ő egyedül elköltözött otthonról a szüleitől. Mert ott csak nem maradhat 26 évesen.

Engem azóta zavar, hogy már nem akar, én pesig ugyanúgy. Hiteget, higy makd akar. De mimt kiderült csak 1 év múlva lenne lehetséges, ha nem most.

Én miatta maradok és dolgozok a városban.

Mutatja más módokon, hogy szeret.

De sajnos ez nem biztos, higy elég.

1 éve vagyunk együtt.

Felnőttek vagyunk. Én vágyok arra, hogy fejlődjön a kapcsolat. És nekem ő hiányzik, mindog vele lennék.

De ha ő nem akar osszekoltozni akkor hogy érezzem, hogy ő is ezt akarja?!

Nagyon rossz. És engem okol. "tudod, hogy miert alakult így".

Közben igen, miattam nem. Koltoztunk ossze, viszont ő a szomszed varosba költözött az nem miattam volt (ott dolgozik es azert). És így még kevesebbet találkozunk.

Mit tegyek? Szeretem, es ő is engem. Normális ha ezt akarja? Várják még? Vélemények?



#szerelem #összeköltözés #együttélés #Felnőtt párkapcsolati probléma
2019. nov. 4. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

miért kell az összeköltözés? Miért nem házasodtok össze?


ha a házasság nem lehetőség, nem jövőkép, akkor meg minek bármi más...?

2019. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Azt miért nem írod, mi volt a vita tárgya?

Ettől eltekintve: nem felnőtt, aki úgy oldja meg a vitát, hogy kitol veled, és bosszúból csak azért sem veled költözik. Ez a "probléma megoldás", és az, hogy mindenért téged hibáztat, elég ők a szakításra. De ha szeretsz szenvedni, akkor maradj vele. Még fiatal vagy, 4-5 évet el tudsz szórni egy zsákutcára, mielőtt újra tervezel.

2019. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen igazad van. Meg az sem állapot, hogy ezzel "büntet". Ez annyira dedós dolog. Mi is veszekszünk sokat a párommal, főleg akkor volt ennek a csúcsa, mikor költözködtünk, de nem merült fel, hogy emiatt szabotáljuk azt, amiben egyébként biztosak vagyunk. Ha jól tudom, te költöznél hozzá, ez azért nem kis áldozat, és szomorú, hogy ő ezt még így sem akarja.


Egy év nem vészesen hosszú idő, a kérdés inkább az, hogy vajon ez üres ígéret vagy tényleges határidő (nem tudom az okát).

2019. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Most aztán jól megmutatta neked... elköltözött egyedül. Elég komolytalanul hangzik.
2019. nov. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom mi miatt volt a vita. De az, hogy tulajdonkèpoen azzal bűntett, hogy nem veled költözött össze, már önmagában vèszt-jósló. Az ilyen kapcsolat lètjogosultságát nagyon át kell gondolni, mert ez nagyon nincs rendjèn.

Vagy nem is akart igazán összeköltözni, ès az a vita kapóra jött, vagy pedig szandèkosan bűntett vele. Egyik verzió sem jó.

2019. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A viza az volt, hogy amikor üzketi úton van, mindig annyira összevedzek vele, hogy azt mondom szakítok.

Arra hivatkozott, hogy így nem tud összeköltözni velem. Nem érzi emiatt stabilnak a kapcsolatot. Összeköltöznénk és ezt csinálnám?

Szerintem igaza volt. És tényleg csúnyán viselkedtem. Sőt, azóta sajnos folyton vita van, mivel ő meg 30kmre elköltözött. Arra nem gondolt, hogy én esetleg a jövőben nem akarnék menni.

Igazábólmutatja,hogy szeret. Tényleg. Látom is rajta.

A lakásba vett például egy nagy ágyat, hogy elférjünk.

De sajnos nem érti meg.

Tudom, hogy miattam nem költöztünk össze, de az ő döntése volt.

És hogy esik ez nekem, nőnek, hogy apárom nem akar?

Azon is vita volt, hogy én nem költözök hozzá. Megmondtam neki, ő döntött úgy hogy elköltözik, én nem ott tervezem az életem.

Most elérte ezzel azt is, hogy mar az se érdekel. Csak hogy akarjon velem összeköltözni bárhol.

2019. nov. 4. 09:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de azért összeveszni vele, mert üzleti úton van....hát nekem sem lenne éppen vonzó az összeköltözésre veled. Dolgozni kell, nemcsak arról szól egy kapcsolat, hogy az aktuális nő seggében kell lennie állandóan. Abból bizony nem lesz pénz. Éretlennek tűnsz, és önzőnek, ha emiatt veszel össze vele állandóan.
2019. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom, nekem például párom elég hamar eldöntötte, hogy a család fontosabb, mint az, hogy karrierista legyen és magától leállt az üzleti utakkal... Ez nyilván nem elvárható, de van ilyen is, hogy valaki visszamondja az utazási kötelezettséget, mert tudja, hogy nem állapot napokig távol lenni minden második héten a családjától. Pénzt meg enélkül is lehet keresni.
2019. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Mit lehet veszekedni egy üzleti út miatt? Hogy rámászik valami kolléganőre? Vagy mert nem ér rá írni neked?
2019. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát így már más. Ne haragudj, de a helyèben èn nem az összeköltözèst vètóztam volna meg, hanem kivágták volna, mint a bizonyos hasmenèses macskát.

Ilyen rinyás emberrel nemhogy összeköltöztek nem lehet, de mèg párkapcsolatban lenni sem.

Igaza volt. Most meg persze, hisztizz mèg a 30 km miatt is, hátha tènyleg teljesen beleun a dologba.

Javaslom pszichológus felkeresèsèt, hogy rendbe szedd magad, az önbecsülèsed, meg az èrtèkrended, mert ilyen elcse..ezt kötődèsi, ragaszkodása mániával, fèltèkenykedèssel, alaptalan hisztikkel csak kikergeted a párosát a világból.

2019. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!