Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már elég régen voltam itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonlord88 kérdése:

Már elég régen voltam itt, évek óta talán és érdekelne, mi kell ahhoz, hogy egy lány és egy fiú összeköltözzön? Gondolom lakás, sok pénz, stb, de főleg arra vagyok kíváncsi, ti mit mondtok.

Figyelt kérdés
31 vagyok és még nem jutottam sokáig az életben és az is érdekelne, az autónak és jogsi kombónak, mennyi köze is van a párkapcsolat sikeréhez?

#olíafgbaHVF
2020. ápr. 25. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntés.
2020. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem értem a kérdést. Ahhoz hogy összeköltözzenek elsősorban kell egy kapcsolat ami már ott tart hogy a felek össze szeretnének költözni. Hiába vannak együtt 5 éve ha nem akarnak összeköltözni (nincs meg az akarat) de össze lehet költözni két hónap után is ha mindenki benne van.

Ami az egyebeket illeti.

Kell egy hely ahol lakhatnak kell elég pénz ahhoz hogy fenn tarthassák magukat kellenek az alap eszközök (persze lehet eleve bútorozott albérletet is keresni)

A kocsi és jogsi fontossága ember függő. Én szeretném ha a páromnak lenne jogsija és minimum átlagos szinten tudna vezetni. Ha nincs kocsija épp hát üsse kavics de mindenkinek egyszerűbb ha van.

Magához a párkapcsolat sikerességéhez kb semmi köze. Ahhoz lehet köze kit tudsz felszedni. Ha a csajt az ismerkedés alatt nem zavarja hogy nincs jogsid kocsid házad vagy bármi más ami zavar téged magadban akkor később se fogja valószínűleg az meg szinte 100% hogy ez nem lesz kihatással arra meddig tart a kapcsolat.

2020. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen költöztem össze a 24 éves barátnőmmel. Semmi nem kell hozzá a fentiek közül. Se saját lakás, se pénz, se kocsi.


Gyógyszerészként végeztem és sima egyszerű gyógyszertári dolgozó vagyok nem túl extra fizetéssel. A barátnőm még tanul, igaz mellette dolgozik és lassan végez. Egy 1,5 szobás panelbe költöztünk albérletbe. Jogsim van, de kocsim nincs. Saját lakás/ház csak álom addig, amíg nem örököl valamelyikünk, vagy mondjuk 5-10 év alatt össze nem gyűlik az önerő esetleg.


Nem azért nincs barátnőd, mert nincs pénzed/nem vagy gazdag.

2020. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne olyan megkeseredett valaki, hogy dolgozzon kocsiért (ha nem is szeretne), hajtsa magát a pénzért (ha nem is boldog tőle) csak azért, hogy komplexusoktól mentesen tudjon belépni egy kapcsolatba. Utána mi lesz? Mint ember mik a céljai?

Nekem az kellett hogy összeköltözzek, hogy legyen egy félretett alapom kaucióra. Legyen egy szar családi hátterem amiből ki akarjak menni. Legyen valaki akinek hasonló céljai vannak mint nekem s nem mellesleg szerelmesek vagyunk meg úgy tudunk kapcsolatban lenni hogy egymást építjük. Mondom, ez az én korosztályomra jogos mert fiatal vagyok, alig fél évvel az iskola befejezése után költöztem, szóval honnan saját lakás.

De 31 évesen ha nem is jutottál sokra igazán lehetnének terveid magaddal a párkeresésen kívül.

2020. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!