Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért baj az a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az a barátomnak hogy én minden este eljarok futni?

Figyelt kérdés
Ő mostanában már nagyon félt engem mindentől és nem akar kiengedni. Én ilyen vagyok csak akkor tudok elaludni ha kifarasztottam magam. Egesznap én nem fáradok el. Most nem kell dolgoznom járni meg több időm van. Mikor össze jöttünk nem bánta micsinalok nem szólt rá semmit.
2020. máj. 1. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csak félt téged a vírus miatt vagy ilyesmi
2020. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem úszni jársz inkább? Mármint akkor, amikor nyitva is vannak az uszodák, nem most.
2020. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Járj csak futni, az egy nagyon hasznos és egészséges dolog. Nekem is szükségem van a napi futásra. Vedd rá barátod hogy menjen veled, ha futni nem akar, akkor kísérjen bringával.
2020. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is futok, ez a hobbim, nem tudnék meglenni nélküle.

Nem azért félt, mert esetleg rossz környéken laktok?


De amúgy miért nem világosban mész? Én nem azért nem megyek sötétben mert félek, hanem mert egyszerűen nem látok és nem akarom kitörni a bokámat.

2020. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha összeakadsz Ted Bundy vol. 2vel nem futkározol
2020. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Én is futok, hetente többször. Nem hagynám abba senkiért. De neki miért baj, hogy futsz? A futás a probléma, vagy hogy este mész.

Menj világosban. Biztonságosabb. Amúgy minden nap nem kell.

2020. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nekem muszáj mindennap. 1x kiprobáltam nem mentem és nem aludni sem. Világosban nem akarok menni mert idegesít hogy mindenki bámul 😀
2020. máj. 1. 21:15
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindennap mész, és világosban azért nem, mert zavar, hogy néznek, akkor te még csak most kezdted a futást. NE akarj mindennap menni. Kell a pihenőnap, a regenerálódás. Vagy kipurcansz, lesérülsz, aztán egy darabig nincs futás. Az meg ne zavarjon, hogy néznek...nem néz senki, csak azt hiszed. Vagy menj kora reggel, amikor még kevesen vannak az utcán.
2020. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még mindig nem derült ki h a barátodnak mi a baja pontosan...
2020. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
És ilyennek van nője. Nekem meg nincs, pedig én is futok heti 2x, bringázok heti 3-4x. Mellesleg én is sötétedéskor indulok futni, mert hangulatos, nincs ember, és nem a bringaúzon gyalogol a sok zombi, mint napközben.
2020. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!