Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hiba-e, ha azt a nőt veszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba-e, ha azt a nőt veszed el, akibe nagyon szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Egy filmben hangzott el: Elkövettem azt a hibát, hogy elvettem azt a nőt, akibe szerelmes voltam. Elgondolkoztatott ez a kijelentés, ti mit mit gondoltok a kérdésről?

2020. máj. 4. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor, ha a nő nem szerelmes viszont. Amúgy semmi olyat nem jelent a házasság, amit nem lehet visszacsinálni bármikor. Házasodni jó! 🙂 Tehát ha van jó oldala, ha van rossz oldala, mindet semmissé lehet tenni a válással. Nem befolyásoló, így nem lehet hibázni vele.

(Jogi oldala van persze, közösen szerzett vagyon, és a többi... inkább maradjunk az érzelmi oldalánál itt)

2020. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor van baj, ha még a vak szerelem idején első felindulásból veszik el a nőt. Várni kell pár évet, tapasztalni kell, közös örömök, bánatok, problémák. Ha ezek után is okés a dolog, akkor elvileg már jó lesz a házasság is.
2020. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Vagy bejön, vagy nem, mert ha nagyon szerelmes vagy, akkor nem látsz teljesen tisztán...

Viszont én nem tudnék olyannal összeházasodni vagy akár csak összeköltözni, akibe nem vagyok.

2020. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában igaz, ezek a házasságok szoktsk rövid ideig tartani....🤔😗
2020. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Hiba. Alapvetően férfi részről nagyon nagy hiba, mert csak veszíteni lehet vele. Nem jelenti azt, hogy fogsz is veszíteni, de a házasságok 3/4 végződik válással, és ezt nők adják be általában. Szóval amíg az egyik oldal csak nyerhet (bejön a fószernek az élet, vagy netán eltartott lesz, stb...), a másik oldalról meg mindezt adhatja oda, ha nincs szerződés. Szerződésben szépen le kell fektetni mindent, ha elhagysz, akkor azzal mész amivel jöttél, és én szintúgy. Tehát nincs zsákbamacska. Ha a konyhára nem hozott semmit az asszonyság, akkor azzal a semmivel távozik. De ez nem szokott ám tetszeni nekik, mert akkor miért házasdjon, meg az érzelmek, bla bla bla :) Szerelem = nem önmagad vagy, túlértékeled párod, és "megrészegülsz" a boldogságtól. Egyébként meg részegen sem döntünk milliókról, vagy olyan dolgokról amikbe csúnyán bele is bukhatunk.

32f

2020. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ami elhangzik egy filmben, az általában egy kicsi, szemüveges nerd véleménye? Mármint a filmeket általában ilyenek írják.
2020. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem,sőt..Az a hiba ha nem azt veszed el..Hiába mondják hogy sok a válás,azok akik pár éven belül elválnak,nem voltak őszinték sem magukhoz sem a másikhoz.Természetesen az összes házasság alapja,a másik felé irányuló önzetlenség...Amíg magad elé helyezed a másikat,addig nincs gond...Mikor már nem,onnantól megkezdődik a visszaszámlálásotok,ezzel nem számolnak sokan.
2020. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy van értelme összekötni az életed valakivel, ha őszintén szerelmesek vagytok egymàsba. Egyébként előbb-utóbb vàlàs lesz.
2020. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!