Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Éreztél már hasonlót házimunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már hasonlót házimunka kapcsán?

Figyelt kérdés

hogy igazán téged érdekel hogy szinten legyen tartva a rend. Ha fáradtan is de megcsinálod.


Ő olyan hogy hét közben nem igazán takarít mindig csak hvgn, amolyan kötelező program. Hiába lenne ideje hét közben; még csak fel se mos pedig 45nm-ről beszélünk.


Szóval nincs az hogy munka utan gyorsan megcsinálom és annyival is kevesebb lesz hvgre..


2020. máj. 19. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Felőlem állhat a por a lakásban. Engem nem zavar annyira, ha nem érek rá, alvás helyett biztosan nem állok neki port törölni a vizsgaidőszak közepén.

A mosogatást két naponta szoktam megcsinálni egyben. Nem fogom egy pohárkáért összevizezni a fél konyhát (folytat a csap, a főbérlő nem csinálja meg) meg beszappanozni, kimosni a szivacsot, stb.

Ha beteg vagyok, nem érek rá, fáradt vagyok, stb nem a takarítás az első. A lakás van értem, nem fordítva.

2020. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Egyedül élek 52 nm2-en. Havi egyszer átmegyek a teljes lakáson (porszívózás, portörlés, gáztakarítás, WC pucolas, fürdő stb.). Cipőt mindig levetem, ha hazajövök, ülve pisilek, figyelek a rendre, tisztaságra és 2-3 hét alatt sem változik. Szerintem beteges hetente takarítani. Elismerem, ha lesz újra barátnőm, talán sűrűbben kell majd ganéznunk. 😂
2020. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nem örülnék ennek. Nem szeretem a hétvégéimet házimunkára pazarolni, mi nem is halogatjuk addig.
2020. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Hányszor takarítasz Kérdező? Mert én is heti 1x hétvégén megcsinálok mindent. Nyilván, ha koszolódik valami a hét közben (pl konyhapult, edények) azt nyilván megcsinálom, de nem mosok fel naponta, csak hétvégén (kivéve nyilván, ha kiöntöttem valamit).
2020. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

Utálok takarítani, de komolyan. Csak akkor állok neki, ha már zavar a rendetlenség, de akkor mindent nagyon pofásan megcsinálok. Mosogatni csak akkor mosogatók, ha már annyi összegyült, hogy ne legyen vízpocsékolás, ez naponta egy alkalmat jelent általában.

A tisztaság mánia nem normális, próbáld meg elnyomni magadban, csak magaddal cseszel ki.

2020. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Azért ez durva, hogy ha valaki nem heti egyszer akar csak takarítani, akkor azt már többen tisztaságmániásnak nevezik....

(Ugyanitt kíváncsi lennék & érdeklődnék, hogy konkrétan mi volt a baj azzal amit a 13-as válaszomban írtam, pontosan miért is nem hasznos. Köszi!)

2020. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam is változó általában hétköznap munka után csak amit muszáj és amire van energiám azt csinálom meg hazaérek vacsit főzök elmosogatok esetleg rakok be mosni ennyi kb.Nekem a szombat a takaritási napom mikor ledolgozok 12 órát is egy héten 2szer nemigazán érdekel még a házimunka is.De azért egy alap rendet tartok itthon hogy ne szaladjon a lakás de nem rohangálok felmosó ronggyal állandóan.
2020. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!