Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Idegbeteg a barátnőm? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegbeteg a barátnőm? Lehet valami komoly? Vagy csak szpihologia gond?

Figyelt kérdés

Párommal most ideiglenesen az anyjával lakunk. Nekem jó kapcsolatom van az anyossal de ami a párom és az anyja között van az egy katasztrófa!


Egy perc alatt felkapják a vizet és ordibálnak, midnent elmond mindenkinek . Ezek a viták hirtelen jönnek mind ketten csapkodnak ősze vissza mint kettő óvodás.


Nagy feszültség van a levegőbe .


2020. máj. 24. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan ritka eset, mint gondolnád. Minél előbb költözzetek el, mert van, hogy két ember annyira más, hogy pusztán a létezésükkel hergelik egymást.
2020. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon hasonló a személyiségük és ezért nem tűrik meg egymást. Én is így vagyok az anyámmal. Szeretem, persze, de 10 percnél többet nem tudok eltölteni vele súrlódás nélkül. Ettől nem idegbeteg. Bár nálunk nincs ilyen szinten ez a dolog.


F

2020. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmad sincs hogy mi lehet a hatterben milyen neveltetest kapott stb

En sokszor nem voltam kedves anyammal masok elott, lehet hogy van aki furcsállta ha goromban szoltam hozza. Ezt a reszet bánom, de az hogy tinikoromig fizikalisan utana mar 'csak' verbalisan es erzelmileg bantalmazotr vszinuleg elegge hozzajarult ahhoz ahogy viselkedtem vele a kesobbiekben.

2020. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
A nők soha jönnek ki a nőtársaikkal. Még akkor sem, ha az épp az anyjuk. Kivéve, ha lezbik.
2020. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és az úgy írják pszichológia.
2020. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az anyjával nem felhőtlen a kapcsolata de már idegbetegnek titualod?

Miert nem beszelsz vele errol valószínűleg van ennek hattere

2020. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Frissítés: tegnap veszekedtek az anyjával üvöltve sírt ,,elrontotad a párom születés napját" este surgosegire kellet bevinni anyira Roszul lett sziologus a megoldás az orvosi lapon is ez van
2020. jún. 14. 10:14
 8/11 anonim ***** válasza:
jó csajod van :D
2020. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"sziologus a megoldás az orvosi lapon is ez van"

Jézusom.... SZIOLÓGUS??? ez van az orvosi lapon? Hát milyen helyen jártatok ti????

2020. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ohhh wow ~
2020. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!