Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Bevállalnátok komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bevállalnátok komoly kapcsolatot olyan nővel aki soha nem szülhet?

Figyelt kérdés
A kérdés olyanoknak szól, akik komoly, hosszútávú, akár életre szóló kapcsolatot keresnek.
2018. dec. 13. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

De azt, hogy "soha", ne hamarkodd el. Lassan már a férfiak is szülhetnek.

2018. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2018. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én igen,ugyanis nem tervezek gyereket!
2018. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Mivel én sem szeretnék gyereket végképp és a nő kibírja ezt a terhet úgy, hogy nem lesz attól szomorú, ha megkérdezik, hogy mikor jön a baba vagy valami hasonló kíváncsiskodó hülyeséget, akkor belevágnék :)
2018. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Épp most válaszoltam egy másik kérdésre, ami arról szólt, hogy az illető nem akar. Hát én sem, így nálam a gyerek iránti vágy eleve kizáró ok. Ettől még nem kalandokra vágyom, meg minden héten másra, csak gyerek nem kell. Házasság is mehetne akár, bár opcionálisan. Az más kérdés, ha ettől függetlenül te vágynál rá, csak nem lehet, ezért inkább mondjuk örökbe fogadnál, vagy egyéb alternatíva, hiszen nálam ez épp úgy kizáró ok lenne. Szóval... hozd szóba a témát ismerkedéskor, az elején: ne pazaroljátok egymás idejét. Mindenkinek jobb így! Az egyenes út a legrövidebb, ahogy mondják. :)
2018. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Igen, mivel nem szeretnék gyereket. Az más kérdés, hogy nemigen hinném el, mivel egy közeli férfiismerősöm iszonyat mód megszívta ugyanezt. Egyszer csak "csoda" történt, épp amikor szakítani készült, de a csodák már csak ilyenek.
2018. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen,mert én sem szeretnék gyereket.42f
2018. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen!
2018. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, szívesen, mert én meg nem szeretnék gyereket, de úgy gondolom, hogy enélkül is lehet(ne) tartalmas életet élni.
2018. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Az elvalt ferfiak klubjaban tucatszamra foghatsz magadnak ilyen part. Nem tudom hany eves vagy, de olyan 30+ feletti korosztalyban mar fog talalni ilyeneket.


42F

2018. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!