Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a nők többsége nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők többsége nem szeretné, hogy a párja papucs legyen, akkor miért alakul ki mégis nőuralom a kapcsolatok többségében?

Figyelt kérdés

Nincs reprezentatív felmérésem, csak az egy korábbi kérdésben feltett szavazásból tudok kiindulni: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Tudomásom szerint a nők többsége egyenrangú, vagy akár férfidominanciájú kapcsolatra vágyik, mégis úgy tűnik, hogy ez általában másképp szokott alakulni. Ha valóban erre vágnynak a nők, akkor miért kezdenek mégis irányítani?


(Jómagam egyébként kedvelem a nődominanciát. 31/F)



2020. máj. 25. 00:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyom ferfidominanciara semmilyen mertekben, egyenranguak lehetunk, de ha elbillen a merleg, akkor tobbnyire az en javamra billenjen :D Es nem gondolom a paromat papucsnak attol meg, mert gyakran van az, amit en akarok. Alapvetoen az van, hogy eleve nem szolunk bele olyan dolgokba, amik fontosak a masik szamara.
2020. máj. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó vagyok, a kérdésedre a pontos válasz: Mert a férfi felépíti a jövőt, közösen gondolkodik. Amíg a férfi veszíthet, pénzt, gyerekeket, mindent, addig a nő meg zsarolja válással, szakítással, érzelmi manipulációval, s dönteni kell. Itt cseszik el a férfiak ahogy írtam, 1ikbe sem megbízni, szerződés mindenhol. Amivel jött azzal megy.
2020. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Nálam akkor alakult ki ilyesmi, mikor úgy éreztem, hogy ha hagyom, hogy a partnerem irányítson, akkor csak be fog húzni a szarba, mert a saját dolgait sincs elég agya/felelősségtudata egyben tartani. Ott hibáztam, hogy össze sem kellett volna jönnöm egy olyan szarral, aki csak felügyelet mellett alkalmas normális döntéseket hozni, de itt a válasz: ha valaki szarul csinál valamit, ami rám is hatással van, inkább nem hagyom, hogy egyedül csinálja.
2020. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

En elvezem,h a parom papucs. En kifejezetten sokat adok magamra,mondhatni klasszikusan felnottfilmes cicababa a kulsom. Szoval nem azert kell a papucs ferfi,mert nem talalok masok szerint meno dominans pasit.


Egyszer volt egy ilyen pasim regebben es kesobb rajottem,h mennyire megnyugtato volt a beke,ami belole aradt es az,hogy semmin nem problemazott. Szoval tipikusan papucs volt.

2020. máj. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Amíg azt hiszitek, hogy a normális férfi papucs, a domináns s eggfej pedig igazából a norma, addig nem hiszem, hogy képesek vagytok fenntartani egy párkapcsolatot.
2020. máj. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért, mert a nők hajlamosabbak arra, hogy kritizálják a párjukat, megmondják, hogy ezt vagy azt így meg így kéne csinálni, magyarán próbálják az igényeiknek megfelelően alakítni a férfit. Ezt rendszerint nem rossz szándékból teszik, nem azért, hogy elnyomják, hanem segítő szándékkal. A férfiak meg szerintem egy idő után beleunnak abba, hogy vitatkozzanak, ezért ráhagyják a nőre, inkább megcsinálják, csak ne legyen vita hülyeségeken.
2020. máj. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%
Az az igazság, hogy sok férfi soha nem nő fel igazán, sok meg Pató Pál. Ezért van szükség arra, hogy a nők terelgessék, ill. tettre, döntésre kényszerítsék őket.
2020. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Én férfiként úgy érzem, hogy a párommal egyenrangúak vagyunk. Ez a normális. Mindketten dolgozunk, hogy építsük a közös jövőnket, és ehhez igenis az kell, hogy megbeszéljük a terveinket, az elképzeléseinket. A házimunkából is kiveszem a részem (van amit kifejezetten én szeretek megcsinálni, mert akkor nem kell olyat amit utálok). Emellett mindkettőnknek megvannak a saját programjaink is a közös programok mellett. Nem nyom el, ahogy én se őt. Meg nem várom el én se, hogy ki legyek szolgálva, ahogy ő sem tőlem.

Nem is értem azokat a nőket vagy pasikat akik inkább alárendelt viszonyban akarnak lenni, vagy elfogadják azt. Aztán meg sírnak, hogy elnyom a párom. Hát akkor ha nem tesz ellene legyen papucs.

2020. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Manapság mindenki papucs, aki többre tartja a kapcsolatot egy könnyed délutáni elfoglaltságnál...
2020. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 9-es

Tehát aki komoly kapcsolatra vágyik az papucs, mert nem csak meg akarja dugni/dugatni magát azzal aki szembejön vele?

Azért egy normális kapcsolat többről szól, mint hogy fussunk össze valamikor valamire (egy sima kávézástól kezdve szexig bármi lehet ez).


8-as voltam

2020. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!