Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire van tisztában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van tisztában a párotok hogy hol vannak ősz hajszálaitok? Pl nekem csak a fejem tetején, és nem szokta észrevenni (eddig). Pár szálat nem lehet szőkére színezni valahogy? Hogy ne kelljen az egész fejemet befesteni.

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Te jó ég! Mióta vagytok együtt? Két hete?

Majd amikor együtt éltek és megy a hasad két hétig, vagy összehányod a wc-t, mert rosszul vagy a betegségtől.....Ősz hajszál? Ez a hét vicce.

2020. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha tisztában van vele, akkor mi történik? 🤔
2020. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Semmi csak neki szeretnék tetszeni mivel szeretem. Meg nem tudtam melyik kategóriába írjam, hol lehetnek segítőkész és tapasztalt emberek :). Szőkésbarna a hajam, és nincs kedvem az egészet elkezdeni befestékezgetni, ezért gondoltam legfeljebb látják egy kicsit hogy milyen, de talán van valami ami nem a tipik festék de azért valamennyire befogja.
2020. jún. 1. 11:16
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Úristen! Hány éves is vagy? Neked már most elment az eszed, vagy lehet, hogy nem is volt?

Kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb problémája. Egyszer mindenki megőszül.

2020. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor ősz hajszálakkal is így marad. Mellíroztasd be, ha ennyire zavar. Ott nem kell az összes hajszálat befesteni.
2020. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Szóval itt mindenki ősz hajjal flangál? Különben 5 éve vagyunk együtt,de neki nincs ősz hajszála mert a szülei is későn őszültek.
2020. jún. 1. 11:21
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös, ezt kipróbálom, megnézem van e házi melír mert az még jobb lenne.
2020. jún. 1. 11:22
 8/19 anonim ***** válasza:
Meg szoktam neki mutogatni, ha talalok egyet, megyek hozza mint a hulye, hogy neeeeezd, laaatod??? :D Senkit nem erdekel, ettol nem csunyabb valaki, eszembe sem jutott soha, hogy egyesevel szinezgessem xD
2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én utálnám ha havonta hajat kellene festeni, teljes fejet, mert gondolom később több lesz, és pont a fejem tetején ahol a legjobban látszik. Oldalt nincs egy se, és hátul sincs.
2020. jún. 1. 12:00
 10/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb srácnak 25 éves kora után ritkul a haja, netán kopaszodik, oszul nincs ezzel baj
2020. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!