Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tud aludni a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud aludni a barátnőm? Egész éjjel csak forgolodik. Mit kéne csinálnia?

Figyelt kérdés
Egesznap almos éjszaka meg nem alszik wcre járkál az órát nézi mert unatkozik nem tud aludni. Már 4 napja ez van csak forog mellettem én sem tudok pihenni
2019. szept. 1. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kb egy évig így voltam, de azért mert lelkileg ki voltam készülve az exem miatt.

Beszéljetek őszintén, nem nyomja valami a szívét?

Vagy reggel időben felkel?

2019. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hőségben én is rossz alvó vagyok, és mivel a meleg szárítja a számat, többet iszom és többet járok WC-re is, akár éjjel is.

Nemsokára elvileg jön egy hidegfront.

2019. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Add oda neki a cumit.😁
2019. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én akkor vagyok így, ha vmi lelki gondom van. Megcsalás, bizalmatlanság, szex hiány, bármi.
2019. szept. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne egyből legrosszabbra gondolj. Írdatlan meleg van lehet, lehet csak ez a baj.


4 nap után igazán rákerdezhettèl volna ....

2019. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár napja én is így vagyok.

Egész nap aludnék, de nem, mert tudom, hogy akkor egész éjjel pislognék, de éjjel is alig megy..

Nekem jelenleg tele van a fejem és nem tudom kikapcsolni az agyam, amiatt lehet, illetve a meleg miatt.

igyatok meg 2 sört mind a ketten lefekvés előtt, az majd elnyom ;)

2019. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valami lelki problémám van akkor nem tudok aludni.

Kérdezz rá,hogy mi nyomja a szívét.Talán egy gyógynövénykivonatú altató segit.Én is azt szoktam bevenni.

2019. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ő mit mond?
2019. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kapcsoljátok be a ventilátort vagy a klímát ha van.

Ha nincs vegyetek,bármelyiket.

Lehet hogy száraz a levegő azért se tud aludni.

Ilyenkor ne bújj hozzá ne ölelgesd mert még jobban diszkomfort érzete lesz.

Ne igyon koffeines italt lefekvés előtt,próbáljátok ki a moon milket az is szokott segíteni

Ha végképp semmi sem hat és már 4 napja nem aludt akkor enyhe altató vagy algopirin attól is el tud aludni.

2019. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!