Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összepakoljak utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összepakoljak utána?

Figyelt kérdés

Kitakaritottam erre haza jött a férjem keresett valamit és nem találta, persze rajtam kereste hogy én tüntettem el pedig nem. Csúnyán és beszélt velem.A lényeg hogy kiszort mindent undorítóan nez ki a konyha és a nappali ez miatt. De úgy dontottem nem fogom összeszedni mert nem egy szolga vagyok. Én szépen kitakaritottam hogy másnap ezzel ne keljen már foglalkozni erre tessék.Nem is főzök ma meg mert ilyen állapotba nem lehet.

Ti szerintetek mit csináljak? Nemsokara haza fog érni a munkából.


2020. jún. 15. 15:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És azóta sem kert bocsánatott nem is keresett ma meg.
2020. jún. 15. 15:09
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Menj el te is dolgozni
2020. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez rendszeres, akkor inkább a cuccait pakold össze, ne a rumlit amit maga után hagy, aztán mehet, ahova akar.

Ha pedig egy egyszeri alkalom volt, jól látod, hogy nem a te dolgod osszeszedi a mocskát.

Ha házvezetőnőt akar, akkor fogadjon fel egyet, de a párunkat NEM alázzuk meg ilyennel.

2020. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem tartsd magad az elveidhez és ne szedd össze! Ha éhes, majd eszik. Ha szóvá teszi mondd neki, hogy majd ha összepakolt akkor főzöl!
2020. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az első alkalom.
2020. jún. 15. 15:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy főzni megfőzők. Így is érezze hogy mekkora p*szt volt velem. De mindent úgy hagyok ahogy hagyta.
2020. jún. 15. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

#4 vagyok

Gondolom qrvára fogja érdekelni a rumli így. Ha már megfőzöl rá, akkor nyugodtan rendet is rakhatsz, aztán megy tovább az élet. Problem solved

2020. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Bunkó! Voltam már párszor férj, de ilyesmit sosem csináltam. Sőt, nem is kiabáltam és csúnyán sem beszéltem sosem a párommal. Egyszer sem, semmiért.
2020. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi lett a vége? Én tuti nem pakoltam volna el utána, azonban éreztettem volna vele, hogy gáz, amit tesz a másikkal...
2020. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hazaért vicces és kedve kérdezte mi a bajom nem válaszoltam mivel úgy gondolom nyilvánvaló és egyáltalán nem vicces számomra aztán nem érdekelte tovább kiment és csinálja a dolgat egesznap nem irt egy bocsanat vagy egy hogy vagy uzenetett sem. Természetesen megfoztem és rendet is raktam mert egesznap a kupit nézhettem volna. Kar volt de én ilyen vagyok. Tudom hogy rosszul valasztottam legalábbis a férjem azóta kifordult magából. Úgyhogy nem kérem azokat a kommenteket hogy gaz stb mert tisztában vagyok vele.
2020. jún. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!