Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy férfi összeköltözik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi összeköltözik a baràtnőjével, megteheti azt, hogy időnként visszautasítja a szexet éjszaka, mert inkàbb a Fifa videójàtékkal akar jàtszani, utàna pedig megnézni egy Dragon ball részt?

Figyelt kérdés

Nàlam vannak ilyen esti programok, időnként, amikor kiengedem a gőzt, még hozzàjön az is, hogy rendelek egy Pizza-at, és akkor boldog vagyok.


Kérdésem, hogy le kell mondanom az ilyen szórakozàsról az összeköltözés esetén?


2019. jún. 15. 07:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát olyan pasival nem költöznék össze, akinek ezek fontosabbak, mint a szex. De ha amúgy havonta csinál magának egy-egy ilyen estét, azzal nincs gond.
2019. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nem kötelező minden nap szexelni. Valamint jogod is van és kell is olyan este, amikor csak magadnak elvagy.
2019. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Havonta gondoltam kb 1 alkalommal. Ha ez nem megy, inkàbb nem költözök. Megőrülnék, ha sosem kapcsolódhatnék ki sosem egyedül.
2019. jún. 15. 07:28
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
De olyannal én sem jönnék össze, aki rendszeresen játszik meg néz ilyen gyerekes sorozatokat. Alkalmanként belefér.
2019. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne megbeszélni,hogy szeretnél magadnak lazulós napot?Olyan mintha elmennél szórakozni.Szerintem ebben nincs semmi kivitelezhetetlen.
2019. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Olyannal ne költözz össze, akinek ez nem fér bele. Én pl. simán nézném veled a Dragon Ball-t, pedig 30 felett vagyok.
2019. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha az ember néha egyedül szeretne lenni. Nekem legalábbis néha kellenek olyan esték, amikor ne szóljon hozzám senki, még a párom sem, mert elvagyok a saját gondolataimmal. Az összeköltözés nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve még a wc-re is közösen járunk. Beszéljetek erről, mert ha a párodnak ez probléma, akkor felesleges összecuccolni, aután meg szétköltözni újra.
2019. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne viccelj, persze. Nálunk is van ilyen, pedig már két gyerekünk van. Sosem piszkálnám emiatt a férjemet. Rengeteget dolgozunk, szépen foglalkozik a gyerekekkel is, velem is mindig beszélget, ha szükségem van rá, heti többször van szex. Persze, tuti, hogy másfél-kéthetente leül, lövöldözik a tankjaival, miután a gyerekeket lefektette, én közben tanulok, vagy valami ostoba sorozatot nézek pizzával:-)) a saját gépemen. Ő meg ilyenkor valami akciót néz, amit én nem szeretek. Persze, ez annyira normális igény. Csak a többi dolog is legyen meg, amiket soroltam, legyenek közös élmények IS, legyen közös elmászkálás, főzés, filmezés, szex IS, és persze, egyéni feltöltődés is mehet.
2019. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Minden további nélkül meg lehet tenni. Azért nem kell csodálkozni ha lelép, megcsal. Ez csak magán vélemény, de ilyet el nem tudok képzelni. Több mint 30 év házasság alatt, egyetlen olyan eset nem volt, hogy a párom akarja én meg vissza utasítom. Azért a párom, mert van rám ilyen hatással. Különben elég lenne egy lakótárs is akivel eljátszok.
2019. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen visszautasíthatod a barátnődet. Ő meg megteheti, hogy szakít veled. Annak is szakítás lesz a vége, ha visszatáncolsz az összeköltözéstől. Érdemes előre beszélni erről a barátnőddel, hogy Neked szükséged van néha ilyen fiús estére. Mi úgy szoktuk a férjemmel, hogy szólunk a másiknak, hogy aznap este magunkkal szeretnénk foglalkozni. És akkor tudjuk, hogy aznap nem érdemes közeledni a másikhoz. Így elejét lehet venni a visszautasításnak. Nagyon kellemetlen a nőnek, ha ő szerelmes, kíván téged, közeledik feléd, de Neked a játékod fontosabb.
2019. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!