Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőként egy homoszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként egy homoszexuális barátod előtt átöltöznél? És egy leszbikus barátnőd előtt? Az eltérő nem számít tulajdonképpen, vagy a potenciális szexualitás a szemérmességben?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Homoszexuális barát előtt igen, leszbikus barátnő előtt szerintem nem.
2020. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Heteró férfi előtt is simán átöltözök, részemről nincs ilyen kitétel. Aki vonzónak tart, az ruhában is vonzónak fog tartani, szégyenlős meg nem vagyok.
2020. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Nincs ilyen barátom, és nem is lesz. Egyébként meg egyik előtt sem öltöznék át.
2020. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy valaki az én nememhez vonzódik szexuálisan még nem feltétlenül fog ott helyben rámmászni és megerőszakolni, ha levetkőzök előtte. Ha tudom, hogy tetszem valakinek, de nem akarok tőle semmit, akkor nem fogok direkt levetkőzni és kelletni magam előtte. Ha semmi nincs köztünk egyikünk részéről sem, akkor teljes nyugalommal levetkőzök előtte akkor is, ha heteroszexuális férfi az illető.
2020. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szexualitasatol fugg, hanem a kapcsolatunktol. Alapvetoen barki elott atoltoznek (ugy, hogy fehernemu van rajtam), akivel olyan a barati viszonyunk, mintha tesok lennenk. Maximum szolnek, hogy ne nezz ide.
2020. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha kell, bárki előtt átöltözöm.
2020. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, hogy ha öltöznöm kell, akkor öltözök, akárki is legyen ott. :D legfeljebb a melltartót háttal, a nadrágot/bugyit szemből veszem fel. Ez a közösöltözős stratégiám is.
2020. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak homoszexuális barátom van, előtte többször öltöztem már át és ő is előttem. (Fehérnemű mindkettőnkön maradt.) Ha lenne leszbikus barátnőm, szerintem előtte is átöltöznék, mert ha a barátnőm lenne, gondolom nem vonzódna hozzám szexuálisan, mivel a barátság fogalma kizárja ezt. Tehát azt mondanám, ebben az esetben inkább a köztünk lévő kapcsolat számít, nem a szexuális orientáció. Hiszen csak a barátom homoszexuális, én hetero vagyok, tehát tehát nekem ő pusztán a neme miatt, férfiként potenciálisan vonzó lehetne, de nem az, mert a barátom. Nem azért nem érdekel férfiként, mert én őt hidegen hagyom, hanem mert nincs iránta ilyen irányú érdeklődésem, barátként tekintek rá, nem férfiként, mindegy, hogy homoszexuális-e vagy nem. Viszont ha mindketten heterok vagyunk és barátok, akkor sokkal óvatosabb vagyok, a fizikai kontaktust és az ilyen, öltözős helyzeteket is kerülöm, a hetero férfiakkal nagyobb távolságot tartok. Hiába barát, itt inkább az orientáció számít.
2020. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a párom előtt öltözök át ha muszáj
2020. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki előtt sem szívesen öltözöm át (aki nem a párom).

De nő előtt inkább átöltöznék, mint férfi előtt. Teljesen mindegy a szexualitása, egyszerűen csak nők előtt kevésbé vagyok szégyenlős.

2020. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!