Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez nagy kérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy kérés a feleségemtől?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok a feleségem 29 éves nő.15 éve vagyunk együtt.Van házunk , autónk , gyermekünk , munkánk.Én 3 műszakban dolgozom ő állandó éjszakás.Amikor úgy forgunk össze illetve hétvégén hogy nagyjából együtt ébredünk akkor nekem csak akkor indul illetve folytatódik jól a napom ha reggel odajön és kiveri nekem.Melltartó nélkül toppban vagy félpucéran.Mind1.Ha foghatom a melleit az valamilyen belső megnyugvást ad nekem azzal pedig hogy kiveri egész nap nyugodt vagyok nem remeg a kezem-lábam könnyűnek érzem magam üres a zsák és tudom hogy ezt neki köszönhetem.Nem tudom hogy másnak is vannak-e ilyen szokásai.Egyébként a párom sokszor megcsinálja de sokszor nem szívesen látom rajta.Cserébe (meg amúgyis) én is mindent megpróbálok neki megadni amire csak megkér.Amikor nem jön össze valamiért ez a "reggeli" 10-15 perc sokszor morcos vagy rideg vagyok mert nincs meg ilyenkor a belső lelki egyensúlyom.Másoknak is vannak ilyen dolgaik vagy csak nekem?Szerintem mindenkinek van valami...

2018. dec. 16. 20:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Te beteg vagy, kezeltesd magad.
2018. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, szerencsére az én férjemnek nincs ilyen igénye. Inkább sokat szexelünk, akkor legalább mind a ketten kielégülünk. Én csak akkor csinálnám szívesen, ha ő is kielégítene engem előtte/utána.
2018. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

A kérdés komoly? Ilyenkor vágd hanyatt és nyald érdesre. Úgy biztos több kedve lesz.

32/f

2018. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagy kérés, igen. Halálra unnám magam, ha minden reggel ezzel kéne kínlódnom. Sőt, el is hagynám. Ne csináljon nekem plusz munkát.
2018. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem szexeltek inkább? Amúgy ha a párom kérné, kiverném szívesen.
2018. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom komolyan venni ezt a kérdést
2018. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Ez az a fajta kérdés, amitől az ember leblokkol és fogalma sincs, sírjon vagy nevessen.
2018. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Gáz, ha remeg a kezed meg a lábad, ha elmarad a reggeli kézimunka.
2018. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
Hú de jó, hogy nem vagyok a feleséged helyében!
2018. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
A te zsákod lehet üres, de a feleséged töke tele lehet, ha mindig phasszal kell kezdeni a napot.
2018. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!