Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, szülés után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szülés után is ugyanannyira vonzónak találjátok a párotok testét vagy kevésbé? Esetleg még jobban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igaz nő vagyok, szóval bocsi, ha nem érdekel a vélemenyem 😅

Férjemmel mindig is vonzónak találtuk egymást. Szülés után én depresszióba estem a testem miatt. Sosem volt kockás hasam, vagy s-es méretem. De szülés után nem tudtam tükörbe nézni. Vagy ha mégis belenéztem csak bőgtem. Löttyedt volt a hasam, csíkos mindenem.

Férjem volt az, aki kirángatott ebből. Minden nap elmondta milyen szép vagyok, és hogy ezek a "hibák" helyrejönnek.

Most 1 éves a fiunk, az alakom totál visszanyertem, a csíkjaim eltűntek. Férjemmel azóta többet is szeretkezünk, ölelkezünk, mint gyerek elött. Sokszor elmondja büszke rám, hogy gyerek után is tartom magam (körülöttünk van pár anyuka, akivel egyidős a gyerekünk, kb minden anyuka +10-20kg-val rendelkezik a mai napig. Én kilóra annyi vagyok, mint szülés elött)

Minden szex alkalmával elmondja párom, hogy mennyire tetszem neki, mennyire izgató a testem számára.

Imádom, hogy ő a párom 😍

2020. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ferfikent mondom,hogy a nők teste meg fog változni.Ez igy működik.Ami a gáz férfiként,hogy a nő utána elengedi magát,azzal a kifogassal,hogy a gyerek az első.Persze oké egy érzelmes anya igy ia gondolja,de azert ne hanyagoljuk el magunkat.Ezt a férfi sem engedheti meg magának!
2020. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha szereted azt a nőt, akkor nincs gond. De ne maradjon rajta 10-20kg felesleg, mert az igénytelenség.
2020. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A csíkok nem tűnnek el, mivel a szétrepedt bőr nyoma soha sem tüntethető el. Maximum halványul, és ha hullafehér bőrrel rendelkezel akkor talán messziről, sötétben nem látszik. Az egyes válaszoló vagy férfi, vagy sosem szült gyereket.
2020. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 4es!

Nő vagyok, és ha szeretnéd képet is küldök a hasamról 😘

Vastag lila csikjaim voltak szülés után, most konkrétan egy darab nem látszik belőlük 😉

2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez itt a gyakori. Itt minden nőnek sokkal feszesebb lett a teste szülés után. Duh🤦
2020. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
6-os, röhöghetsz, de én szülés óta vagyok jó nő. Azelőtt 2 pattanás volt a mellem, semmi nem gömbölyödött rajtam. Kb. levegőnek néztek a pasik. Most vagyok 53 kg a 168 cm-hez (azelőtt 45 kg voltam max.), imádom, hogy maradt egy kis gömbölyűség a terhességemből és van egy kis hasam, hogy van végre egy kis mellem, ami több mint 2 pattanás.Az arcom mindig is rendben volt, de engem az anyaság tett nővé. Azelőtt olyan voltam, mint egy férfi tacskókorában.
2020. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Én természetesen felszedtem pár kilót, de fél év sem kellett és visszanyertem az alakom.


Tény sokféle kenőcsöt testápolót is használtam terhesség alatt.


De én ezt magam miatt is tettem. Szerettem volna a tükörben ugyanazt látni akit terhesség előtt.

2020. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Én szülés előtt nagyon csúnya voltam,de utána gyönyörű nő lett belőlem
2020. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Itt nyilván mindenkivel anatómiai csodák történnek. :DD
2020. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!