Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Probléma van a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma van a párommal? Vizeletes alsógatya..

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, nem tudtam hova írjam a dolgot.

Párom elég sokat mászkál alsógatyában télen-nyáron és pisilés után állandóan csupa vizelet neki nagy foltokban.

Szégyenlem kicsit magam ez miatt mert ahogy látom egyszerre elmegy tőle a kedvem és nem kívánom.. :(

Amikor kérdeztem tőle hogy ez miért van akkor az a válasz hogy pisilés után mindig csöppenik még ki.

Nem akarom hogy vita legyen ebből, de szerintetek ez miért van?



#alsónadrág #Vizeletes
2020. júl. 15. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert igénytelen, nem csodálom nincs kedved hozzá ezek után.
2020. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy most lett igazán elegem. 1 órája ért haza munkából én arra direkt megfürödtem, borotválkoztam stbstb. hogy legyen jó esténk aztán megláttam és teljesen vissza taszított ahogy vetkőzött és csupa folt volt.
2020. júl. 15. 23:18
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Te jo isten, hat tanitsd meg lerazni a pocset. Pisi pisi pisi pisi, raz, raz, raz, szorit, raz, raz, szorit, raz.


Vagy kezd el pisisnek csifolni, hamar osseszedi magat...

2020. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább takarítsa magát, ha ez az idétlen rázós módszer nem megy (nekem se pl. elképzelni nem tudom, hogyan működhet ez, de mivel ez a "hivatalos" így a probléma azokkal lehet akiknek nem működik, de hát ez van) - így mindig kissé tovább tart a wc-szünet, de hát ez van. Nem mindenki működik ugyanúgy.
2020. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

#6


Ha rá tudja venni, hogy elmenjen oda. Az urulogiai vizsgálatokért nem nagyon rajong senki annak primitív és megalázó metódusa miatt. [link]

2020. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Figyel csak 5 (6,7), az elmebetegséget ma már elég jól tudják kezelni. Ajánlom egy pszichiátria felkeresését.


Kérdező, ez nem fog vita nélkül megoldódni. Ha ennyi igényesség nem szorult a pasiba, akkor bármit mondasz neki, személyes sértésnek fogja venni.

2020. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

9 Magadnak ajánld, hisz ismerős vagy ott:D


Értelmes férfinek nem okoz sem sértést, sem ellátogatni az orvoshoz-még ha csak szűrésre is megy, akinek gyerekei vannak annak végképp, mert sokáig kell élnie:)


És van olyan férfi is, akinek nincs ilyen problémája, és megy is:D

2020. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egy 26 éves férfiről beszélünk.

Jobban azt gondolom hogy a technikával lehet a gond.. :|

2020. júl. 15. 23:57
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
12 Azt hittem, hogy 12 évest fogsz irni:DD Túlszárnyaltad azt az elmeképességet aminek gondoltalak:D Csodás, már megérte:)
2020. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

11.


És még többen is járnának, ha nem úgy menne a "vizsgálat" ahogy megy. Különösen megalázó jelenség lehet a "poénkodó" orvos vagy ha benyitnak közben, mint ebben a jelenetben: https://www.youtube.com/watch?v=irkfFdmE49w&t=2916s


Hasonlóan jó a TB egészségügy itthon is, elvégre "baráti országok" voltunk valamikor.

2020. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!