Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom megkérdezte, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérdezte, mit csináltam mielőtt találkoztunk? Nem akarok hazudni neki. Szerintetek el mondjam neki, hogy majdnem mindig máshol aludtam, mással voltam?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy is.
2020. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem mondod el, az a hazugság egyik formája. Joga van tudni hogy milyen emberrel jön össze/van együtt. Mivel megkérdezte, el kéne mondanod neki, bár ha nem mondod, akkor jogosan merülhet fel benne a kérdés hogy miért. Ez is lehet szakító ok.

Ha nem tudja elfogadni, akkor szintén szakít, de lehet hogy nem zavarja. Neked kell tudnod hogy hogy reagálna erre, de ettől függetlenül mondd el.

2020. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehetséges egyáltalán ilyen életvitelt folytatni? Ez lényegében hajléktalanság. Szexért szállás, vagy mi? Az meg már prostitúció. Őszintén szólva nem értem miről van szó.
2020. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Hol aludtál? Mit csináltál?

Csalod orrba-szájba vagy minden este barinőknél aludtál?

2020. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem, semmi köze hozzá. Törődjön a jelennel.
2020. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem olyan nagyon ne beszélj mert amúgyse érteni belőle semmit. Csak összezavarnád szegényt, és nézne hogy mit is akarsz. Esetleg előtte gyakorold be hogy mit fogsz mondani pontosan.
2020. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor miért nem vagytok rá büszkék hogy mekkora r1bancok vagytok? Tessék kiállni a világ elé mint a férfiak és dicsekedni vele. Úgyis mindig azt mondjátok, hogy nektek is ugyanúgy jogotok van hozzá és ez egyáltalán nem elítélendő dolog.
2020. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Ne mond el neki, a pasik legtöbbje egyedüliként birtokolni akarja a nőt, azt hiszi hogy a tulajdona vagy...

Hiányzik neked hogy ő is leqrvázzon, mint itt a 7-es versenyző?!

Naugye!

Biztos ő sem egy szent ember...

Ráadásul a cél szentesíti az eszközt!

Semmire sem mész majd a nagy őszinteségeddel, 2 év múlva már megszokásból is le fog qrvázni!

2020. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Ennyi. 7-es meg elmehet ava akar, mondjuk a pcsba.
2020. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Persze, kedves 7-es, mert a férfiak mindig mindent ôszintén vállalnak... Azért szokott annyi tanács lenni itt késôi szüzeknek meg szexhiány miatt vergôdôknek, hogy ”menj prostihoz, de aztán tagadd ám le”.
2020. aug. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!