Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavar ha egy nő nem főz párkapcsolatban? Ugyanakkor egészséges dolgokat esztek, pl. be vagytok fizetve ebéd menüre, sok zöldség, gyümölcs, "normális" ételeket rendeltek stb?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Olyan kérdést miért nem láttam még soha, hogy "Nők, titeket mennyire zavar ha egy férfi nem főz párkapcsolatban"?

Tényleg csak nálunk van olyan tűzhely, ami nem csak puncival működik?

2020. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ostoba, társadalmi beidegződés, hogy a nő attól nő, hogy főz-mos-takarít a férfinak, az meg attól férfi, hogy eltartja. A feladatokat megbeszélés alapján osztjuk ketté, nem az alapján, hogy a társadalom szerint kinek mit kell csinálnia.
2020. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a főzés nem a párkapcsolat tartozéka.

Vannak, aki együtt főznek, mások együtt motoroznak, bármi lehet egy párkapcsolat tartalma, de alapvetően az együtt töltött idő, intim beszélgetések, testi együttlétek a tartozéka.

2020. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem akar vagy nem tud?

Nálunk sincs főtt kaja általában, nincs igény a mindennapos kotyvasztásra, salátázunk általában. Engem őszintén irritálna, ha a barátnőmnek ez a hülyeség rendszeresen venne el órákat a napjából és a közös időnkből. De azért néha olyan jó közösen főzni, illetve ha jönnek hozzánk, mindig tök jó kajákat csinálunk. Ezt a részét bánnám, ha nem lenne, mert az illető nem tud főzni. Meg kicsit le is nézem azokat, amik nem tudnak maguknak ételt készíteni recept alapján. Erre még egy gyerek is képes.


De a mindennapokban nem kell főzni folyamatosan. Egyikünk sem háztartásbeli

2020. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet nem érdekli, tud-e egyáltalán főzni a nő, mivel imád és tud is főzni, ez az egyik hobbija, így nálunk ő főz. A kevésbé szeretett házimunkákon is osztozunk, mivel ketten használjuk a közös lakásunkat. Nálunk fel sem merül, hogy mi "kinek a dolga". Az ismerőseink többségénél is feladatmegosztás van, viszont amennyire tudom, a feladatok közül szinte mindegyik családban a nő főz többet, mert ő jobb benne és gyorsabb. Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy nem kevés olyan van, akit zavar, mert nem tud főzni vagy nehezen boldogul vele, vagy utál. De ugyanígy nőkkel is előfordul. Viszont van sok férfi, aki szeret főzni.
2020. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalataim alapján nagyon zavarja őket. Már abban a fázisban is, amikor még együtt sem éltek, csak együtt töltötök egy hétvégét. De akár előtte is, amikor beszélgettek és kiderül, hogy te így oldod meg a saját étkezésed és nem áll módodban ezen változtatni. Egyből csak szexre leszel jó vagy még arra sem.
2020. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Engem k**vára zavar. Ostoba társadalmi beidegződés? Mi, hogy eltudod látni magad mindennemű szolgáltatás nélkül?


Szerintem ez alap dolog. 24 éves férfi vagyok, egyedül élek és tudok főzni, holott én is berendelhetném a kaját, mert megengedhetem magamnak, néha meg is engedem. Dehogy az alapvető igény nincs meg egyesekben, és még ki is kérik maguknak. Szánalmas.


Arról nem is beszélve, hogy főzni valakinek szép dolog. Gondoskodó, figyelmes dolog a másikat táplálni ... Ilyen hisztit csinálni manapság a főzésből.


Csak tudnám mi a cél. Mindent csináljanak meg helyettünk, mi meg együnk, igyunk, b***unk és fogyasszunk? Magasztos gondolat visszadegradálni magunkat az állati szintre. Alkotni már alantas?

2020. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

"Arról nem is beszélve, hogy főzni valakinek szép dolog. Gondoskodó, figyelmes dolog a másikat táplálni."


Szerinted. Mert neked ez a szereted nyelvet. Szerintem állatokat, kisgyerekeket, beteg embereket "táplálunk".

2020. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Én nőként (bocs) nem értem, miért jó a rendelt kaja. Ki tudja, honnan származik, mikori az alapanyag, mennyi sóval, zsírral, kik fogdosták össze, meg kiszállítják egy felesleges csomagolásban és persze sokkal drágább. Jó néha belefér a lazulás, ahogy az étterem is, de napi szinten felesleges, nem olyan nagy kunszt, nem kell hétköznap különleges kajákat enni, ami meg nem az, az 5-10 perc előkészület után elrotyog magában vagy sokkal olcsóbban előveszed a bolti zacskós salátát. Inkább a bevásárlás jöjjön házhoz, annak van értelme, mert tényleg 5 perc két óra helyett, és nem kell cipekedni meg maszkban sorba állni és hűtve szállítják.
2020. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

#7 vegyél be egy erős nyugtatót és tanulj meg olvasni!

A kérdező azt írta, nem főz, nem azt, hogy nem tud főzni.

2020. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!