Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha változtatni akartok magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha változtatni akartok magatokon annak elérése miatt, hogy normális egészséges párkapcsolatot akalítsatok ki, ti honnan kezdenének?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Kb. fogantatástól. Máshová ÉS másmilyennek születni. Csodák ugyanis nincsenek, ha már az alap is egy rakás hulladék... 😏
2020. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus az első lépés.
2020. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Megnézném, hogy van-e a külsőmön valaki olyan dolog, ami zavar és tudok rajta változtatni. Próbálnék új hobbit keresni, olyan dolgot, ahol lehetőség van ismerkedni.
2020. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

1. kb 15 évet visszamennék az időben.

2. még jobb lenne újjászületni de valami jobb bőrben.

2020. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmérném milyen hiányosságaim vannak és annak megfelelően lépnék tovább. Én tudom hogy a szociális készségeim gyengék így középiskola óta igyekszem fejlődni és az egyetem utolsó éve óta aktívan kergetem magam olyan helyzetekbe amiket nem tudok jól kezelni. Egyre jobban megy. Tudom hogy vannak olyan gátjaim és reakcióim amik nem egészségesek ezekhez valószínűleg pszichológus kéne de ezt a lépést még nem sikerült megtennem. De ez a következő szint.
2020. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam alapvető dolgok hiányoztak: jogsi, lakás, kocsi, fogyás, edzés, stb. Amióta ezek megvannak sokkal nagyobb az önbizalmam.
2020. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a te konkrét problémád. Ha van valami lelki elakadásod, akkor mindenképpen keress fel egy szakembert, aki segít ezt feloldani. Ezen kívül pedig elengedném a görcsös párkeresést és csak magammal foglalkoznék...hogy kívül belül jól érezzem magam a bőrömben. Ez lehet sportolás, szépítkezés, új friuzura, pár új ruha, szórakozás, új hobbi kipróbálása, ténylge bármi. A lányeg, hogy örömet okozzon, hogy jól érezd magad. Ez fogja hozni a magával az önbizalmad növekedését, amit látni fognak mások is.
2020. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ép testben ép lélek. Pl nem kell kondi teremben lakni,de kis testmozgás nem árt. Akár 10fekvőtámasz 25 felülés 10-20perc séta vagy futás nem kerül sokba.

El kell kezdeni félre tenni. Vannak ilyen 0,001%kamatozású ingyen megtakarítási számlák(folyó számla mellé). Akár egy közös albérletre,akár egy közös nyaralásra.

Önképzés!

2020. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azzal KEZDENÉM, kérdező, hogy tudatosítanám, és szoktatnám magamat a gondolathoz, hogy az úton, amelyet megtenni készülök, főleg eleinte aránytalanul több lesz a kényelmetlenség, mint a kellemes, és főleg, mint a MEGSZOKOTT. Aztán keresnék a környezetemből egy pár olyan embert, akivel esetleg eddig nem is voltam beszélőviszonyban, de tudom, hogy a "kegyetlenül őszinte" kategóriába tartozik, és legalább közép szinten otthon van a párkapcsolatok témában. Megkérném, hogy mindenfajta elfogultság nélkül mondjon rólam véleményt, és adjon tanácsot, hogy merre induljak, ha ezen változtatni akarok. Kb. ennyi a kiindulópont. A többi meg ezekből következik.
2020. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én visszamennék 4 éves koromig, majd megmondanám anyámnak, hogy ne neveljen jófiúnak. Ne neveljen olyannak, hogy mindig mások véleménye legyen a fontos, ne rendeljem alá magam mások akaratának csak azért, hogy jó színben tűnjek a szemükben. Innentől kezdve a kapcsolataimban már az elejétől fogva szóvá tenném ami nem tetszik, nem pedig csendben elfogadom a dolgokat.

Bevállalnék olyan lányokat akiket kihagytam, mert hát ők nem ütötték meg az előírt szintet.


Ha lehetséges lenne mindez, akkor egy majdnem tökéletes életet élnék.

2020. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!