Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennél ha a párod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hófutó-2 kérdése:

Mit tennél ha a párod azt mondaná, hogy nem benne van a hiba, nem ő az oka a veszekedéseknek mert több exe is volt akivel jól kijött sőt az ex-férjével 25 évig?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ja, azért exek, mert egyébként bazi jól kijöttek...

Azt mondanám, hogy ne a múltban éljen, a jelen problémákat próbálja inkább megoldani.

2020. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy hazudik.


Egy szakításíg mindig két ember kell.Sosem egy.

2020. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítanám a kérdést. Azt én is tudom, hogy hülyeség. Hogy komolyan gondolja-e vagy nem meg stb. A kérdés az, hogy mi az amit még ki lehet mondani és NEM VISSZAVONNI, nem elismerni, hogy ezt azért nem kellene egy kapcsolatban.
2020. júl. 21. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan jól kijöttek, miért nem ott kopogtat?
2020. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondogassad neki lealázóan hogy ő az oka a veszekedéseknek, vagy hogy hisztizik, mármegintkezdi stb szövegek, és akkor nem fogja a fél világot segítségül hívni hogy védekezni tudjon ellened (jelen esetben az exeket)
2020. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!