Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kedves ismerősöm aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kedves ismerősöm aki most a házunk felújításánál segít. Szakember.1-2 éve ismerem anyukám által, és nagyon jó fej, kedves meg elég helyes is. Az elmúlt hetekben több kisebb munkára is kijött hozzánk. Kérdésem hogy mit tegyek? Lejjebb kifejtem

Figyelt kérdés
Tehát ő most 27 éves én meg 23. Mindkettőnknek már évek óta van párja. Neki 6 nekem 8 éve. És anyu mondta hogy ő úgy látta, hogy neki nagyon tetszek. És hát burkoltan beszélgetett vele erről, és végül kiderült, hogy tényleg tetszek neki, és nem zavarja, hogy neki barátnője van. Beszéltem vele egy pár alkalommal, és akaratlanul is szóba került a párja, és teljesen az jön le, hogy nem szereti, csak kedveli meg megszokta (Ő fogalmazott így). Tudom hogy egy szempontra nem lehet alapozni, de most nem is ez a lényeg. Most a házalakítás miatt is minden nap több órát vagyunk egy helyen és én szeretek vele beszélgetni, meg nagyon kedvelem, de nem tekintek rá úgy, mint ahogy Ő rám. Sokszor beszélgetés közben mélyen a szemembe néz, meg látványosan keresi a társaságomat, ami már apumnak is szemet szúrt, de nem szólt erről se nekem se neki, csak anyumnak, aki meg nekem mondta. Egy-két alkalommal én is eljátszottam a gondolattal, hogy egy kicsit több legyen köztünk barátságnál, de valami visszatart. Viszont akárhányszor az van, hogy nemet mondok magamba, mindig jön valami újabb váratlan dolog tőle, ami visszalök a töprengésbe. Ma például megbeszélte velem, hogy holnap ki kellene menni boltba, venni anyagot az átalakításhoz és kéretőzzek el a munkahelyemről egy órára, mert velem szeretne elmenni. Utána meg visszahoz melóba és meló után meg eljön értem, hogy hazavigyen, mert segítség híján, ketten kell hogy megcsináljunk egy munkát, ami azt jelenti hogy 3-4 órát egyedül lennénk ketten. És soha nem csinált még ilyen lépéseket, abban az értelemben, hogy nem volt velem ennyire nyílt, beszédes, de főleg nem hívott sehova, csak megbeszéltük mindig a dolgok szakmai részét. Ennyi volt a mindenkori "kapcsolatunk". Eddig. Úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok, hogy egyrészt mi ez a Pálfordulás, másrészt mi lesz ha megint abba a pár órába visszalök a töprengésbe, és esetleg ellágyulnék. Anyum azt mondta hogy csak rajtam múlik hogy engedek-e, a főnökasszonyom meg azt hogy vele sokkal jobban járnék mint a jelenlegi párommal. Soha nem voltam még ilyen helyzetben, nem tudom, hogy mi lenne a legjobb. Mert a barátságát nem akarom elveszíteni, de konkrétan rákérdezni se akarok. Azért remélem nem értem félre a felém küldött információkat és csak én vettem le furán a viselkedését.
2017. júl. 6. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

"Anyum azt mondta hogy csak rajtam múlik hogy engedek-e, a főnökasszonyom meg azt hogy vele sokkal jobban járnék mint a jelenlegi párommal." Én meg azt mondom, hogy anyád rohadt nagy méregkeverő. Lebaxnám a helyedben. Aztán eldönteném magamtól, hogy mit és hogyan oldjak meg a gerincoszlopom megtartása mellett.

30/f

2017. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg döntsd el, hogy mit akarsz a párodtól. Ha vele maradni, akkor minimalizáld a beszélgetéseiteket ezzel a fickóvap, ha nem, akkor szakíts.

Indulj tiszta lappap, ha mással akarsz lenni.

Viszont azt is tartsd észben, hogy x év múlva ugyan ezt fogja eljátszani valakivel, ha te leszel a barátnője.

2017. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"és végül kiderült, hogy tényleg tetszek neki, és nem zavarja, hogy neki barátnője van."


egy tanács: olyan pasival SOHA ne kezdj, aki kapcsolatban van, és úgy cicázik veled, hogy NEM ZAVARJA, hogy van párja!


mert az ilyennek nincs gerince, és ha a párjával ezt megteszi, hogy neked udvarolgat, akkor nyugodt lehetsz, veled is megteszi majd.


rád ugyanúgy érvényes minden: láthatólag téged sem zavar, hogy van párod, és kavarsz a sráccal.


anyád tényleg nagy szarkavaró, nem tudom, milyen morális példát mutat ezzel.


az sem biztos, h. a potenciális félrekúrásodat a főnökasszonyoddal kéne megbeszélni.

2017. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

"Anyum azt mondta hogy csak rajtam múlik hogy engedek-e, a főnökasszonyom meg azt hogy vele sokkal jobban járnék mint a jelenlegi párommal"


Mennyi èrzelem van ebben az ìrásban??? Semmi, sima matekkal próbálsz dönteni a kèt csávó között.

Tudod, mindig a másodikat kell választani, mert ha szeretnèd az elsőt rá se nèztèl volna a másikra!

2017. júl. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis társaság!

Anyád gondolom arra játszik, hogy ha ti keféltek, neki olcsóbb lesz a felújítás. Normális nő nem mind olyat, hogy jobban jársz ezzel a qurvapecérrel, mint a pároddal. Miért is? A pénz miatt?

Remek! Anyád meg a nagynevű főnökasszonyod is készpénzre váltható valutának tartja a pinát, és téged is erre nevelnek. Mondjuk szép tőlük, hogy a sarokra nem állítanak ki!

A pasit "nem zavarja" hogy van barátnője. Ez annyit jelent, hogy a csaj mos, főz, takarít, van fix pina. De ilyen kis belső munkálatok alatt szívesen alávág a megbízónak is, ha látja, hogy fütyihiánya van. Tényleg, igazi főnyeremény a fazon! Összeillő pár lennétek!

A mostani pasid pedig jobban is jár, ha megszabadul két ilyen rongytól, mint te meg az anyád.

2017. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban senkit nem zavar semmi.Ha összejössz a nagy szakemberrel,én azt mondom,megérdemlitek egymást!
2017. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez jo sztori volt
2017. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!