Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha esélyes, hogy 2-3 hétig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esélyes, hogy 2-3 hétig nálam fog lakni a barátom, hogyan kezeljem ezt introvertáltként?

Figyelt kérdés

2 hónapos kapcsolat, elég friss még a dolog, és nem is töltöttünk még el együtt 2-3 napot sem teljes egészében. Viszont július végén ki kell költöznie az albérletéből, és egyelőre nem talált még újat, mert sok helyet csak az iskolakezdésre adnak majd ki.

Azt még nem tudom, hogy a barátai közül van-e olyan, akinél megoldható, de esélyes, hogy nem lesz, ráadásul én egy egyedül vagyok albérletben, szóval nálam egyébként is kényelmesen elférnénk.


Nyilván befogadom, ez nem is kérdés. Csak egy kicsit tartok a helyzettől, mert nem véletlenül élek egyedül.

Habár vannak barátaim, programjaim, szeretek beszélgetni, stb, mégis sok egyedüllétre is szükségem van. Olyankor tudok igazán feltöltődni, ha pl. teljesen egyedül gépezek, olvasok, tornázok, és nem beszél hozzám senki, nem kell figyelnem senki igényeire, azt csinálok, amit akarok, főleg, hogy nincs külön, zárható szoba nálam, kis lakás.

Egyszer laktam már együtt egy exemmel, és az pokol volt, mert a srác egy percre sem hagyott békén, nagyon fojtogató volt a helyzet, szóval sajnos még rossz élmények is tetőzik ezt a dolgot.


Eddig nem volt közöttünk semmi probléma, és a kapcsolatunk is lassan halad, nem telepszik rám, de azért nem tudom így előre, hogy milyen lenne a dolog.


Ha van itt hasonló típus, ti hogyan élitek/éltétek meg az ilyen helyzeteket?


2020. júl. 22. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, mert mindig minden hol ott volt:D és mindig a legváratlanabb helyzetekben volt mögöttem, mikor én magamba voltam mélyedve-én meg frászt kaptam. Ma már a férjem.. Idő volt mire megszoktam, hogy nem vagyok egyedül..
2020. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1+ A fejemet rá merem tenni, hogy ott fog ragadni nálad:D mert mindig ezt a szöveget nyomják a férfiak. Idő volt mire rájöttem:D
2020. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Semmi nem lesz ugyanolyan, de legalább kiderül ki milyen.
2020. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha igazi férfi, akkor készülj fel, hogy állandóan menne beléd!
2020. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló típus vagyok, imádok a párommal élni. Nem pióca és nem is kisbaba hogy 24/7 figyelmet igényeljen, simán foglalkozhatok a saját dolgommal. Felnőtt embereknél szerintem ez a normális.

Nálunk sincs zárható elvonulós szoba, igény sincs rá, kiválóan elvagyunk egy helyiségben.

2020. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Sok jót nem nézek ki egy olyan férfiból aki még a saját lakhatását se bírja megoldani és egy nőre támaszkodik...


Csak nehogy egy hónap múlva az legyen a következő kérdés, hogy hogy tudnád kitenni a saját lakásodból az agresszív barátodat aki minden nap ver téged.

2020. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

*Sok jót nem nézek ki egy olyan férfiból aki még a saját lakhatását se bírja megoldani és egy nőre támaszkodik...


Ez csak szöveg..jól cseng-de szöveg. A valóság, hogy akarja az adott nőt.

2020. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

6.-nak igaza van!


"Viszont július végén ki kell költöznie az albérletéből, és egyelőre nem talált még újat, mert sok helyet csak az iskolakezdésre adnak majd ki."


KAMU!


Pénz beszél. Azaz, a srác csóró, és levette, hogy te ilyen kis lelki sérült csaj vagy.


NE ENGEDD ODA! ÁTQÚR!

2020. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem szegény,de nem olyan könnyű neki, mert nem magyar, és csak kb. 2 éve él itt, a családja sem itt lakik, szóval nincsenek azért annyira régi barátai sem a városban, vagy bárki, akihez simán mehetne.

Akivel lakik most, ő meg el fog menni hamarosan az országból.


A normális válaszokat köszönöm.

2020. júl. 22. 14:24
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező! Ne engedd, hogy ott lakjon nálad. Eleve az érzéseid is figyelmeztetnek arra, hogy ez nem lesz jó számodra. Hallgass rájuk. Mellesleg ha ennyire friss az egész, akkor még nem is ismeritek egymást igazán. Ahogy a fogalmazásodból leveszem, még igazán mély bizalmi viszony sincsen köztetek. Így pláne nem szabadna ebbe belemenned. Ha egy kicsit is jót akarsz magadnak, akkor ne hagyd, hogy betelepedjen hozzád, még ideiglenese sem!
2020. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!