Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 napig szeret, két hétig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napig szeret, két hétig nem. Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
A párom vagy exem (már azt se tudom, hogy mi ő nekem) egy éve ismerem, nyáron jöttünk össze. Decemberig úgy tűnt, hogy rendben van minden, majd egyre kevesebb lett köztünk a fizikai kontakt. Hiába kezdeményeztem. Éreztem, hogy valami nincs rendben. Eltelt egy kis idő és azt mondta, hogy sajnálja, de csak barátként tekint rám. Eltelt 2 hét, megkeresett, hogy tévedett és hiányzok neki, pár napig odáig volt értem aztán már megint nem volt biztos magában. Ezt többször is eljátszotta. Én már nem keresem, de ő szokott engem, akkor fülig szerelmes és csak engem akar. De tart 3 napig es megint felszivodik. Azt mondja, hogy nem akar velem lenni, de ha eltavolodok akkor hisztizik, hogy nem akarja, hogy elhideguljek tőle és így tekintsek rá. Tudom, hogy felejtsem el, mert nem lesz ebből soha normális kapcsolat, de nem azt érzem rajta, hogy szórakozik velem tudatosan, hanem hogy őszintén ez a zagyvasag zajlik le benne. Már magán a kapcsolaton kezdem túltenni magam, de nem szeretem amikor valamit nem értek. És nem annyi érdekel, hogy hülye meg beteg ember hanem, hogy kicsit konkrétabban, mi lehet vele?
2020. márc. 29. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezted meg tőle? Csak tud valami magyarázatot adni. Igen lehet, hogy "csak" beteg ember aki magával sincs tisztában. Lehet, hogy van valaki más, sok minden lehet. Erre csak ő tudna konkrét választ adni.
2020. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt nőm is ilyen volt, hogy 2-3 napig normális volt, aztán egy hétre bekattant, de semmi más hasonlóság nincs a Te sztoridhoz képest, így nem tudok segíteni.
2020. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen megkerdeztem már tőle. Azt mondta, hogy ő se tudja és elege van magából is. Meg, hogy az lenne a legjobb ha nem beszélnénk többet, mert úgyis csak bánt engem és felejtsem el, de ha csak egy kicsit is eltavolodok, már akkor is az van, hogy "meggondolta" magát.
2020. márc. 29. 22:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga sem érti saját magát, akkor mi végképp nem fogjuk. Lehet, hogy pszichológushoz kellene fordulnia, vagy nem tudom, de ez nem mehet így sokáig. Lehet, hogy csak egy biztos pontot keres az életében, ezért képtelen elszakadni tőled, hiába tudja, hogy veled sem jó neki. Vagy egyszerűen csak tudja, hogy úgyis felkelti a figyelmedet, és élvezi, hogy te is az ő viselkedésén agyalsz.
2020. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Drogozik? Egy ismerősöm pasija viselkedett így, utólag kiderült drogozott.
2020. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki, akit 2 hétig szeret, 3 napig nem.
2020. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyszerű: a csajnak nem jellesz kapcsolatra, de ha épp magányos, kiránt a fiókból, mert épp gyors lelki támasznak jó leszel. Ergo önző, ezért is hisztizik, ha tovább lépnél, mert tudja, hogy akkor nem kapja meg a játékszerét. Ez puszta önzőség, ne nézz mögé többet.


31n

2020. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, hogy mi baja azt én sem tudom megmondani. Ellenben tőled kérdezném, hogy neked mi bajod? Csak mert te partner vagy ebben a valamiben. Ha ez megy már x- edszer akkor miért nem küldöd őt a francba az anyjával játszani? Miért tűröd ezt sokadszorra is? Hisztizik ha eltavolodsz? Na és? Az már az ő baja legyen, hogy rosszul tűri. El kéne dönteni jó e ez neked és az szerint tenni. Ha egyszer tényleg elveszitene akkor tán észhez is térne, de ha 100x megteheti veled akkor mi a motiváció komolyan kezelni a dolgokat?
2020. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert hiányzik neki a szex addig jó vagy!

Most komolyan te ebbe belemész, egyszer ellök utána visszaránt?? Én egy ilyen gyökérhez biztos nem mennék vissza, mert van önbecsülésem és büszkeségem.

2020. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mással/másokkal is kavar. Amikor a másik kapcsolata sikeres, akkor szívódik fel nálad és amikor az dugába dől, akkor jelenik meg újra és tényleg úgy érzi, hogy nagy szüksége van rád, mert ugyebár szomorú.
2020. márc. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!