Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek úgy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek úgy a párotokkal, hogy (egyáltalán) nem tetszik a környék ahol a lakás lenne?

Figyelt kérdés
Mert nyilván az jó lenne, hogy együtt lakunk, de eléggé betontenger, por (Hungária körút mellett egyébként, Puskas Stadion megállóhoz közel),meg számomra barátságtalan résznek tűnt. Egyik rokona lakása, aki nemrég hunyt el. Valamennyit itt is fizetnénk, illetve ahol most lakom ott is nagyon kedvező az ár, szóval ilyen előny nem lenne, hogy sokkal olcsóbb pl. Találkozni tudunk így is heti többször, meg hétvégén csak persze jobb lenne együtt lakni az tény. :/ De így nem tudom van-e értelme bevállalni.

2020. júl. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez a térség amiről írsz, az egyik legerősebben szennyezett mind fizikálisan, mind szellemileg negatív módon. Ahogy tudod add el a lakást.
2020. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha már felmerül ez az ötlet, akkor miért nem kerestek közösen megfelelőt?
2020. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Villámkérdés!


Mi lenne, ha a párod melója miatt olyan helyre kéne költöznötök, amitől még inkább rosszul lennél? Pl.: Irak, Olaszliszka, Kongó,...

Akkor kidobnád őt?

2020. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de nem is pampognék az összeköltözés miatt, hanem kapásból hívnám inkább hozzám.
2020. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

3

Mert az nem puszta önzőség, hogy kaosz egy munkát és a farkad alá rúgsz, a másik meg eszi vagy nem eszi, nem kap mást? Én nem mennék sehova azért, mert a párom kapott egy munkát és azt akarja, hogy menjek. Ez nem így működik egy normális kapcsolatban. Ez úgy működik, hogy megbeszéljük és ha mindketten rá tudunk bólintani, akkor megyünk. Ha meg nem, nekem mindig is többet ért a fostos pénznél a család, megélni meg bárhol meg tudok, nem szomjazok arra, hogy jobban keressek minden más rovására.

2020. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Irak, Olaszliszka, Kongó. Igen, szakitanek, halal sem menne ilyen helyekre. Szóval erről ennyit:D


3.: Hívtam, de nem akart ide jönni sajna, pedig most egy ideig nem is volt lakótársam. (neki meg ez a környék nem tetszik :'D Pedig nincs gáz vele szerintem, Újpest zöldebb része)

2020. júl. 22. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem, egészen biztosan nem költöznék az alábbi háztípusokba:


- '70-es években épített házgyári panel

- ronda, Horthy-korszakra emlékeztető gangos bérház

- putri

- sorház



Környékeken kerülném az alábbiakat:


- Minden olyan hely ahol sok a kisebbség

- Minden olyan hely ahol sok a suttya, kocsmakirály elem

- Minden olyan hely ahol sok a csöves

2020. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne, ha a párod melója miatt olyan helyre kéne költöznötök, amitől még inkább rosszul lennél? Pl.: Irak, Olaszliszka, Kongó,..."


És te mennél a párod után ilyen helyekre? Nem ám csak a nőknek kell pincsi kutya módra követni a párjukat.


Amúgy eltaláltad, a fenti helyekre garantáltan nem mennék. Nekem itt van jó munkahelyem, és csak olyan helyre mennék, ahol legalább ilyen jót találok és normális hely.

2020. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem mennék tuti! Huszonevesen jartam egy exemhez a 8kerbe,hat valami halál volt szerencse h tuleltem pedig semmi atrocitas nem.ért. Ronda utcak minden fekete macskakoves kutyaszr alulrol takolt gangos haz belul regi butorok még lehet szellem is volt. Brr. Mikor onnan hazamentem a 11 kerbe olyan volt mintha a pokolbol utaztam volna a mennyorszagba,és ezzel nem akarok senkit megbantani aki ott lakik!


Régen imadtam a fővárost,most kb ugyanez az érzés ha felmegyek Pestre es mikor onnam lejovok vidékre h fellelegzes.Eljen a zöld övezet! Ott akarhova neztem mindenre az volt a gondolatom h nem akarom ezt látni.



Stadion környéke hat mit mondjak hanyadek ahogy Pest nagy része is! Egyik ismerosomhoz jartam onnan videkre a tavolsagi buszonkal es ott kellett keresztuljarni.

Hajlektalan ott hugyozott szrt a bufek hata mögött,nem.zavarta h a sok utazo latja akik mentek a lepcson le a buszhoz!

Csovesek,alkeszek allandoan. Szr az egész.


Laktam az Árpád hidnal is regen ide se soha tobbet rohadt zajos,este a tvt se lehetett hallani olyan zaj volt,meg szaraz por a levegőben,zoldovezet zéró.


Hát mit mondjak,Pest nem egy elheto hely.

2020. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Végül neked kell tudni eldönteni, tanácsot adni e témában nem tudok. Mindössze egy megjegyzésem: 40-50 éves kor körül sok párkapcsolatban meg épp a különlakást preferálják, ha nincs közös gyermek.
2020. júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!