Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Távkapcsolat. Barátnőm egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Barátnőm egy másik férfival fog egy szobában élni. Jogos, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Üdv! Barátnőmmel távkapcsolatban fogunk élni a következő egy évben. Ezzel kapcsolatban nincs semmi gáz, sokszor fogunk találkozni, rengeteget beszélünk. Jól tudjuk kezelni. Praktikus okokból ő egy srác barátjához fog költözni erre az egy évre. Iskolába járás miatt ez a legjobb lehetőség. Kis, kétszobás lakás, egy nagyobb szobával, és egy picikével. Most tudtam meg, hogy valószínűleg úgy akarják megoldani, hogy a kis szobát lényegében raktárként használják majd, mert túl pici bárkinek is. A piciben elfér egy ágy, egy szekrény, egy íróasztal, egy éjjeli szekrény. Azt hiszem ez van most benne. A nagy szobát meg közösen használják majd egy nagy többszemélyes ággyal. Megbízom feltétlenül a barátnőmben, nem fog történni semmi olyasmi, aminek nagyon nem örülnék. A srácot is ismerem, kedvelem. Róla is meg vagyok győződve, hogy korrekt marad, nem csinál majd semmi mocsokságot. Annak ellenére, hogy kettejüknek van közös múltjuk, voltak érzelmeik egymás irányába. A kérdésem az, hogy mennyire jogos, hogy ennek ellenére nem nagyon tetszik elsőre a gondolat hogy egy éven keresztül másik férfi mellett alszik éjszakánként, máshoz bújik oda? Még egyszer mondom, a bizalom feltétlen. Tudom, hogy nem csinálnának semmi hülyeséget. Többször aludtak már együtt, sosem zavar a dolog, ameddig mondjuk havi egyszer kétszer előfordul. Valamiért mégis nagyon ódzkodom a gondolattól most.
2019. szept. 1. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
LOL. A csajodot el fogják kapni de csúnyán.
2019. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Téged is jól palira lehet venni.
2019. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy szoba is fura, de EGY ÁGYBAN? Azért a toleranciának is megvan a határa.
2019. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, hát a bizalom az egy dolog de ez így eléggé meredek "terv", jó sok veszekedés lehet majd belőle. Bele ne egyezz, mert egy szép napon kapni fogsz egy telefont hogy ez a távkapcsolat mégsem müködik, blablabla, és becsszóra nem a másik fiú miatt. Vagy esetleg bevallja hogy megtörtént a dolog de csak azért mert túl sok bort ivott aznap este , stb stb...
2019. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha ez a kérdés komoly, akkor te a világ verebe vagy!!!


Az EX csajod, az új PASIJÁHOZ, költözik!

2019. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy ÁGYBAN?!

Na ne már.

Én ilyen szituban a kis szobában aludnék, de mondjuk a nagyobb szobában töltenék el több időt. Jesszusom, egy ágy egy másik pasival egy évig? Ez komoly???

2019. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Bakker, még egy lakásban SE! Tekintve hogy csak ketten lennének. Szóval én is csatlakozom az előttem szólokhoz: ne hagyd magadat nevetség tárgyává válni, minden ismerősöd ezzel fog szivatni...

(Szerintem nem kamukérdés, mert eléggé hosszú a bevezetés.)

2019. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a mondat fura amúgy:


"ennek ellenére nem nagyon tetszik elsőre a gondolat hogy egy éven keresztül másik férfi mellett alszik éjszakánként, máshoz bújik oda"


Hogy-hogy máshoz bújik oda? Végig ecseteled, hogy bízol benne, de elejtesz egy olyat, hogy odabújna hozzá. Vagy ez náluk alap? Mert az több mint kínos.


A bizalom jó, míg a másik tiszteli. Megnézném fordított esetben, mikor te olyan lánnyal laknál és aludnál egy ágyban, akivel pluszban még érzelmek is voltak, hogy reagálna. Nekem ez nem fér bele, nem mert attól tartanék hogy történik köztük valami, hanem hogy annyira tisztel és annyit jelentek neki, hogy simán alszik egy másik pasival egy ágyban. Röhejes.


A veled való összeköltözés mi miatt lett lesöpörve? Mi volt az indok?

2019. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Jogos ha nem tetszik. Viszont csont nélkül bekajálod mert bízol a csajodban. Most komolyan. Nem is gondolsz bele hogy mekkora rá a sansz, hogy EGYETLEN EGYSZER sem nyúlnak egymáshoz? Egy ágyban fognak aludni egy évig. Szerinted mennyire lesz kiéhezett a nőd? Azért neki is vannak igényei. Szerinted ha anno volt köztük valami akkor mennyire nehéz a dolga a pasinak?

Úgyis szexelni fognak ha tetszik ha nem. Te itthon matyizol a nődre gondolva, az meg ott közben rudizik gondolkodás nélkül. Jó nagy csicska vagy ha hagyod szó nélkül. Ha fontos neki a karrier, akkor melózzon és tartsa el magát egy saját albiban. De az sem fura hogy pont csak az exénél tud héderezni, és egy nőt sem ismer arra? Néhány csaj együtt gazdaságosabban fent tudna tartani egy szobát. Neten lehet ilyet találni.

Téged palira vett, őt meg majd magába. "Elmentünk bulizni, sokat ittunk, pucéran ébredtünk de semmire nem emlékszem." Vagy "Annyira szomorú voltam úgy hiányzol és hát miközben vigasztalt megcsókolt, és nem tudtam megálljt parancsolni. Ugye nincs harag?"

2019. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora hülyeséget. Elárulok valamit: a kicsi szobában pont elég dolog fér el, egy évig simán ki lehet ennyivel bírni. Szóval a csajod valószínűleg nem is akar a kis szobában lakni, direkt a sráccal szeretne.

De OK, tegyük fel, hogy egy szobában még rendben van. Két egyszemélyes ágy a szoba két ellenkező oldalára, középre meg szekrény, polc, asztal térelválasztónak. Na de EGY ÁGYBAN? WTF?

2019. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!