Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyjából a magyar női fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából a magyar női fiatal korosztály (kb. 18-35 évesek) hány százaléka lehet együtt külföldi férfivel?

Figyelt kérdés

Normális, kulturált válaszokat kérnék, tippelni is lehet. A Mo-on élőkre gondolok most természetesen. Csak mert ismerősi körömben is több ilyet láttam.

Ti mit tapasztaltok a környezetetekben?


Férfiak és nők válaszát is várom, irhattok kort, nemet is.



2020. júl. 23. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
A Magyarországon élő női ismerőseim közül egyetlenegynek van külföldi férje. A többieknek nincs és soha nem is volt külföldi párja.
2020. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Te rinyalsz mindig,hogy a kulfoldiek viszik el a noket :D

Megint feltettel egy beteg kerdest.


Nincs se nekem se a baratnoimnek kulfoldi baratja es nem is volt.

2020. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem unod még a hülyeséget?
2020. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%
Én több olyan férfit ismerek, akinek külföldi párja van, mint nőt.
2020. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

Egy barátnőmnek holland barátja van, egy másiknak mexikói, egy harmadiknak japán, viszont ő a sráccal együtt visszaköltözött Japánba.


Kapásból ennyi jutott eszembe.

2020. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
Szerencsére nem ismerek egyet sem. Munkahelyemen volt kettőnek cigó palija, ha az is számít. Bár őket meg nem tudom nőnek tekinteni.
2020. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Egy távoli nő ismerosrol tudom.

És egy pasirol is.

2020. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Olvasva itt a magyar pasik kérdéseit és egyéb megnyilvánulásait, én is csak külföldiekkel állok szóba ezentúl.
2020. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
18%
2020. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%
Egy ismerősömnek van holland férje. A többi barátnőm, közeli-távoli ismerősöm mind magyar pasival van. Egy rokonomnak volt pakisztáni férje, de ők elváltak, és már amúgy is kiesik az említett korosztályból (most 46), szóval egyébként sem releváns.
2020. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!