Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a barátom az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom az én lusta ,unalmas luxuséletemet akarja élni, én meg az ő vagány igazi életét?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem és összejöttem egy szegény vidéki sráccal aki annyira szégyenli hogy hogy él, hogy megjátsza magát előttem és úgy csinál mintha gazdag lenne Ezért azt hazudja hogy szobát bérel ahova a főbérlő senkit nem enged fel így felesleges oda mennem. Ez a hazudozás 3 hónapja megy... Kifaggatattam ismerőssel a főnökét, hogy egy komfort nélküli faházban lakik vidéken az erdő szélén ,ahol kályhával fűt és állatokat tart. A főnöke vitt neki télen fát, stb. és mivel jóbarátja az ismerősnek a főnök, amiről ő nem tud, részleteket is elárult. Szerintem ez tök romantikus, a barátom meg szégyenli. Ezért itt dekkolt nálam hetekig a kényelmes és unalmas luxuslakásomban ahol állandó elmebeteg harc van a szomszédokkal , bámulta a netet, masszázszuhanyzott.Itt van minden , 2 fürdőszoba, csúcstechnika, de az életem steril és unalmas ,olyan mint egy lárvának, ennyi erővel leélhetném egy pszichiátriai zártosztályon is. Mindenáron ide akar költözni, de én ha itt van már attól is feszült vagyok, meg az egész helytől. Legszìvesebben hozzá költöznék és az ő életét élném, de azt se árulja el hol lakik annyira szégyenli.

2020. júl. 31. 08:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
99%
Hát gondolom azért van nálad, mert legalább nem kell fával fűtenie, van melegvíz, meg minden ahogy írtad. Lehet hogy neked ez unalmas és borzalmas, de amíg nem tapasztaltad meg hogy milyen hazamenni egy télen egy minusz fokos lakásba, befűteni, várni h felmelegedjen, hideg vízben mosakodni és fázni éjszaka, na addig gondolod hogy milyen romantikus az az élet
2020. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
89%
Kamu és bullshit.
2020. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nem értem, ha befűt mért fázna éjszaka stb? Amúgy van haverom aki önszántából hasonlóan él és nem megy haza a milliomos szüleihez héderelni.... azt értem, hogy ez kényelmesebb, de más gonddal is jár. És komoly számláim vannak. Ö is önszántából választotta azt, mindenki a saját élete kovácsa.
2020. júl. 31. 08:47
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
xD
2020. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%
Jól van, köszönjük a mesedélelőttöt. :DDD
2020. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
2.es ha te azt gondolod hogy kamu, úgyse tudlak meggyőzni...
2020. júl. 31. 08:48
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
Azt mi tart vissza, hogy vegyel egy kis fahazat valahol, elintezd az engedelyeket az allattartasra es farmer legyel.
2020. júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%
Vegyél egy tanyát, 4-5 misiért kapható és költözzetek oda össze.
2020. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
7es, 8as... minek vegyek, amikor ez nála adott lenne? Bár régebben gondolkodtam hasonlón.. Itt az a gond, hogy titkolózik és megvezet. Nálam is lehetnénk, ha épp arra vágyunk.
2020. júl. 31. 09:09
 10/46 anonim ***** válasza:
83%

Kamu.

Aki egy luxus lakásban nem tud izgalmas életét elni, az egy lepukkant lakásban sem fog.

2020. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!