Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Tapasztaltabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tapasztaltabbak vagy hasonló helyzetben élők tanácsát várom.

Figyelt kérdés

Egy ideje megfogalmazódott bennem, hogy valamilyen formában segítséget kéne kérnem, azonban úgy érzem eszméletlen elnyomásban élek ahhoz, hogy ezt meg tudjam tenni. Ha bárkivel megbeszéltem, vagy akartam beszélni amit érzek, hónapokon át tartó veszekedés lett a következménye, ha az kiderült. Azért említettem, hogy tapasztaltabb, vagy hasonló helyzetben élők tanácsát várom, mert csak ők érthetik igazán miért nem tudom annyira egyszerűen lerendezni, mint a “hülye vagy, lépj ki ebből”.

Az a helyzet, hogy egy hosszabb távú kapcsolatban vagyok, nem akarok pontos kort írni, mert már olyan szinten paranoiás vagyok hogy esetleg ezt olvassa, kiderül, és megint porig aláz. Ő az idősebb. Mindig oda volt értem, én voltam a mindene, és egyszer csak elindult benne egy üldözési mánia. Mindenki aki rám néz engem akar, mindenki akire rá nézek azzal dugni akarok, mindenki aki rám ír, felhív, megkeres azzal én megcsalom, ő érzi hogy megcsalom, pedig névtelenül leírhatnám de akkor sem, és már olyan szinten elhiteti velem hogy én vagyok a szar hogy kilátástalan a helyzetem. Szükségem lenne valakire aki hasonló cipőben jár, mert nincsen semmiféle támaszom, tényleg követ el az ember hibákat, de olyat hogy félrecsináltam volna (még egy titokban találkozás sem, minden ellentétes neműt törölnöm kellett a fbról, először a saját, majd a minden korosztályom.) a legújabb hogy az ellenkező nemű rokonaim biztosan nem is a rokonaim, mert hát ő nem ismeri őket, így nem mondta ki szó szerint de célzott hogy azokkal is biztosan kúrok. Bocsánat a nyers megfogalmazásért, de ő szokta így kifejezni magát, talán jobban visszaadja a történetet. Nagyon odaadó vagyok, dolgozom, amikor tehetem otthon vagyok, ennek ellenére kiveszem a részem minden otthoni teendőben, szóval nem igen lenne az a megoldás hogy valami hiányzik abból amit beleadok a kapcsolatunkba, neki is elmondtam többször időben mondja el ha van valami, de ez nem gyakran szokott bekövetkezni. Egésznap jól megvagyunk, aztán hírtelen valami elszakad nála, és azonnal tuti megcsalom. Valaki aki hasonló helyzetben van kérem segítsen valahogy, mert már összeroppanok, és most jön a legrosszabb...mivel sokszor jó ezért szeretem, hiszen hirtelen átfordul...nem tudom kihez forduljak, vagy hogy mit tegyek, de nem akar engem megérteni és nagyon egyedül érzem magam.


F


2019. jan. 2. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Már nagyon régen, de egy ideig voltam ilyen helyzetben. Csak azt tudom tanácsolni, hogy vedd elő magadban a lehető összes önkontrollod, tedd félre az érzelmeid és azonnal zárd le ezt a mérgező viszonyt, mielőtt teljesen tönkretesz. Jelenleg a viselkedéseddel, behódolásoddal, a határaid kitűzésének hiányával csak azt erősíted meg ebben az utolsó szemétládában, hogy helyes, amit csinál és hogy veled bármit megtehet. Fordulj valakihez, ha egyedül gyenge vagy, régi barátokhoz, családhoz, terapeutához, bárkihez, de ezt zárd le, mert csak egyre rosszabb lesz.
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni nem akarod, de vele élni nem tudsz. Más lehetőség viszont nincs, csak ez a kettő. Megváltoztatni nem tudod.
2019. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hú bakker férfi vagy?Meglepett.

Én is az vagyok.

Szóval azt hittem nő vagy. Megfogalmaztam egy választ,talán te rád is igaz.

Egy kérdés:Mi a gond a szexxel nálatok?

Ugyanis aki ilyen szinten fél ,hogy félredugsz az fél hogy nem kapsz meg mindent az ágyban?

A farok mérettel elégedetlen,gyorstüzelő,merevedési gondos pasik akik nyalni se tudnak hajszálra ilyenek!

2019. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3as vagyok.


+lehetőség. Megcsalt ő. Szégyelli de megesett és pont gyártott egy mentséget,hogy ő áldozat csak véletlenűl űlt rá egy farokra. Nálad megelőző karbantartást végez.

2019. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, férfi létedre ezt hagyod magaddal csinálni? Ő nem a párod hanem a felettesed. Miért nem csapsz az asztalra? Ha Te tudod, hogy semmi oka ilyennek lenni akkor miért tűröd, hogy ilyen legyen veled? Szerintem amilyen papucs vagy már biztos megcsalt és ezt kivetíti rád. Tudod lehet valakinek rossz napja amiből aztán egy veszekedés születik de ezt eltűrni hosszú távon... ha szép szoval nem megy akkor inkább támadj Te is és magyarázza meg kivel dugott vagy mi a baja. És, hogy ki kell törölnöd minden nőt a telefonból, fb rol. Na tudod kinek parancsolgasson? Úgy küldeném őt melegebb éghajlatra, hogy csak úgy zörög.. de te papucs vagy, veled ezt meglehet tenni.

Mit tegyél?

Állj ki magadért de keményem. Ha ordít ordits te is. Mutasd meg, hogy ebből elég volt. Ha meg nem érti meg akkor szó szerinti küld a p..be. Mert ez nem kapcsolat.

2019. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Visszaolvasva a feltett kérdést, tényleg ritkának mondható a helyzet hogy a nő dirigál, talán azért meri megtenni mert idősebb. Valóban puhap*csnek, meg papucsnak tűnök, de azért hozzá kell tennem annyira nem tűröm, ez a viták fő kiváltóoka. Vannak napok amikor erősebb vagyok, és vannak mikor gyengébb. Sokszor asztalra csaptam hogy állítsa le magát, mindig az volt a válasz én vagyok idegbeteg meg agresszív, és ezzel el is árulom magam. Igazság szerint a szex minősége és mennyisége teljesen normális, a farokméretemmel nincsenek problémáim, hiszen egy 10 évvel idősebb nő szokta használni, ami egy 20on éves srácra való tekintettel nem hiszem hogy azt jelentené szarul teljesít az ágyban. Ilyen szexuális téren nem, de más téren nagyon lehúzza az önbecsülésem amiről privátban jobban tudnék mesélni, mert elég hosszú sztorik úgy, hogy minden válaszadó más-más részére kiváncsi a történetem kapcsán. Bennem is megfordult már hogy esetleg ő csalna, de soha semmi alátámasztást nem találtam, pedig ha valamit a fejembe veszek utána járok. De csak egy bizonyos határig, mert én tisztában vagyok azzal ha idegbeteg vagyok vele, hogy hol van már?! - is ugyan úgy megcsal ha akar, mint ha normálisan viselkedek vele és nem gyanúsítom. (Ha megtudnám hogy csalna biztos nem lenne még egy esély, és a hapsi is kapna egy állast). Ez neki nem fér bele, ő nem így mükődik olyan szinten nem hogy semmit sem csinálhatok. Mondtam már neki azt is hogy külön megyünk, volt hogy ordítottam rá hogy kész vége nincs tovább, és mindig jöttek a boci szemek egy idő után amikkel szépen keltette bennem a bűntudatot hogy én vagyok a szar, még nekem áll feljebb, és ő ártatlan. Persze mikor az ember újra és újra azt hallja, hajlamos elhinni, így muszáj volt ismeretlen emberek véleményét is meghallgatni.
2019. jan. 2. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy bántalmazó kapcsolat.

Keress rá, guglizgass, olvasgass. Teljesen magadra fogsz ismerni.

Korlátoz, lelki terrorban tart. Olyan volt már, hogy lökdösött vagy megütött?

Egyszer agresszív, neked támad, aztán jön a bocsánat kérés, és túláradóan kedves.

Erre egy orvosság létezik: csomagolsz és elhagyod.

Tudom, erre nem vagy képes. Rendben. Akkor szenvedj csendben, mert erre senki se kíváncsi. Te választottad, hogy hagyod magad bántani.

2019. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt hogy összecsomagoltam, de mindig az van bennem, mi van akkor ha hibát követek el, és pár év múlva megbánom, mert ő nem is ilyen, csak elszaladt vele a ló? Nem azért vagyok döntésképtelen, mert hülye vagyok (vagyis valamennyire igen mivel hogy nem tudok választani), hanem azért mert édeskeser. Megkönnyebbülnék, de félnék hogy megbánom később nagyon.
2019. jan. 2. 19:25
 9/10 peca1000 ***** válasza:

Megbánod?


Mit?


Hogy szakítasz egy zsarnok pi...csával?


Ha legközelebb gyanúsít, vágj az asztalra üvöltve: Elég volt, most itt hagylak!


És káromkodva, ordibálva, (miközben pakolod a cuccodat), vágod a fejèhez az eddigi sérelmeidet.


Ha elkezdene bűntudatot ébreszteni, akkor üvöltve: Nem szégyenled magad te hazug ri..banc, stb és folyamatosan addig, amíg össze nem pakoltál és ki nem lèptél az ajtón a cuccaiddal.


Ha sír, kárörvendve röhögj rajta, legyen nagyon megalázva.


Soha többet ne keressen, tiltsd mindenhonnan, telefonra, SMS-re nem reagálsz.


Hazamész a szüleidhez, vagy már egy előre kivetg albèrletbe költözz.


Ha ezt megteszed, férfi vagy, de ha nem, akkor egy szànalmas balfék lúzer!

2019. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a gyakorlatban így működne:


Drágám a viselkedésed számomra iszonyatosan bántó és megalázó. Arra jutottam, hogy amennyiben nem tudsz ennek gátat szabni, úgy elköltözöm"


Egyébként nem fog gátat szabni neki, mert beteg. De megpróbáltad, szedd össze magad, és ha nem változtat (nem fog) akkor pedig kapard össze a maradék méltóságod, ne dőlj be a bociszemeknek és lépj le. De ha annyira odavagy ezért a hölgyért támogasd el egy pszichológushoz. Hátha.

2019. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!