Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, feleségetek/barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, feleségetek/barátnőtöket elhízok akkor ugyanúgy kívánjátok mint előtte?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok hogy persze mert szeretem. Az egy másik dolog. Szexuálisan ugyanúgy tekintetek rá?
2020. aug. 3. 22:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdekelnek a kifogàsok. 99 % ban lustasàg, jellemgyengesèg az ok.
2020. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
22%
11 Jól van Amálka, hidd ezt és légy boldog ebbéli hiedelmedben:D Csak azt nem értem, hogy akkor miért koslattál annyit a mágushoz, meg a boszihoz, és kértél rontást:D
2020. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

12

Mi van?

2020. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%

Lustaság... Bár az lenne akkor könnyen leadnám.


Nekünk kisbabánk lett, és a terhesség alatt illetve után jött fel rengeteg plusz :(


Mindent megteszek, hogy lemenjen, és nagyon remélem, hogy a férjem titkon nem így gondolja, mint ti :(

2020. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
57%

14

Kevesebb kalóriàt viszel be mint amennyit elègetsz.

Ha szereted a kalóriadús èteleket akkor annak ára van. Vagy lemozgod vagy elhízol. Egyszerű.

2020. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
13%
Nem kívánom már akkor. Olyankor kell a nőt fiatalabbra cserélni, amikor elhízik.
2020. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

Kb. 10 kilóval több vagyok, mint amikor 10 éve megismerkedtünk. Akkor csinos voltam, most mondhatjuk, hogy átlagos. A szexet ugyanolyan gyakorisággal kívánja, mint régebben, viszont időnként, ha rossz kedve van, akkor baszogat a felszedett kilók miatt.

Ő kifejezetten izmos volt amikor összejöttünk, most már semmi kondi/sport, de legalább nem kövér.

32N

2020. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a párom férfi, ő hízott el. Nem tetszik és nem kívánom a hájas hasa melle...egyedül a fizikai ösztön erős bennem, hogy szexeljek vele mégis.

A hasa szokott útban lenni bizonyos pózban, fáj h nyom dörzsölődik.

2020. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván diétázom. Előtte sokkal könnyebben ment. Most 5 hónapig semmit sem szabadott mozogni.
2020. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
82%

Az előző kapcsolatomban a párom hízott el, de durván, 30 kilót szedett fel, pedig én közben kétszer szültem, és tartottam az alakomat. Eléggé visszataszító lett.

Sosem piszkáltam, tudtam, hogy őt is nagyon zavarta, le is akart fogyni, de mindig csak a kifogásokat kereste, közben meg zabált, szinte egészben nyelte le a süteményeket villámgyorsan, hogy ne lássam, mennyit eszik.

Szóval a férfiak is el tudnak hízni, és bizony egy hájas férfire sem úgy vágyik a nő.

2020. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!