Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, feleségetek/barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, feleségetek/barátnőtöket elhízok akkor ugyanúgy kívánjátok mint előtte?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok hogy persze mert szeretem. Az egy másik dolog. Szexuálisan ugyanúgy tekintetek rá?
2020. aug. 3. 22:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok , a volt férjem és én is híztunk -fogytunk a házasság alatt, azaz én mindig visszafogytam, de ő kb 10-15 kilóval lett több és tartósan. Engem sosem zavart, mert őt szerettem, ahogy van. Nyilván egy 30 kiló felesleg más lett volna, de szerintem aki 10 kiló miatt vernyákol, az nem is szeret igazán. Mondjuk rám depis időszakokban jött ennyi, de mindig visszafogytam, amikor vége lett. (munka miatt stb)

Amikor már nem szeretsz valakit, akkor zavar ez, ha még szereted akkor nem .

2020. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
80%

Vékony testalkatom van, 39 évesen, 180 centisen, 2 gyerek után vagyok 58-60 kiló általában. Most 68 vagyok, lévén 6 hónapos terhes, de szándékozom visszamenni szülés után 1 éven belül a versenysúlyra.

Tapasztalatom, hogy mivel a vékonypárti férfiaknak tetszem, ezért ők valószínűleg nem díjaznák, ha hirtelen felszaladna rám 15-20 kiló. Mondjuk az első gyerekemnél felszaladt vagy 10, de ugyanilyen gyorsan le is ment. (És még úgy is átlagos voltam, nem kövér.) Az a 10 az akkor nem zavart be semmibe, de én se érzem úgy jól magam.

Nálunk inkább a férfira jellemző, hogy az évek alatt pocakot ereszt. Egy minimális apukapocak nem zavar, de ha vadkanra hízna, szerintem én se tudnék rá ugyanúgy nézni.

2020. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
52%

Az én barátnőm 153cm és 70kg.

Az orvos is szólt neki hogy ha gyereket akar akkor már most kezdjen odafigyelni a súlyára.


54 55kgasan gyönyörű volt de elhagyta magát " indoklása" miatt csontváznak érezte magát..

2020. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért hozzáteszem:a férfiak is elhíznak ,erről is lehetne beszélni. Én, nőként, tartom a formám, a 165 cm magasságomhoz 55-57 kg vagyok.A párom a 178 cm magasságához 105 kg. A nőket is zavarhatja a pocak, kb úgy, mint a férfiakat. Én is biztatom a fogyásra, főleg azért mert magas a vérnyomása,ha sokat gyalogol fáj a lába, a melegben szakad Róla a víz.

Csak a külső nem változtat az érzelmeken, de csökkentheti a szexuális vonzalmat mindkét nem részéről.

2020. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%

Kerdes az h mennyi plusz súly fér még bele a ferfiaknak?


Amugy aki nagy mellu nő azok ugyis tetszeni fognak nekik.


Elképesztő h legtobb ferfi mennyire milimeterre számon tartja a nők testresueit h hol milyen hiba vagy plusz van rajtuk . Inkabb magukkal kéne ilyen kritikusnak lenni.

Dehat insta vilagban élünk.

2020. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon egyedül vagyok a véleményemmel,de engem nem érdekel ha a férjem felszed pár kilót akár pár 10 kilót sem. Nem a szexuális vonzalom miatt vagyok vele,és nem is azért voltam sosem hanem a személyisége és a lelke miatt. Ebben a világban mindig minden a szexről szól,meg a kívánásról. Nagyon kiábrándító. Ha már nem úgy néz ki ahogy előtte akkor le kell cserélni mint egy autót? Ti egy testtel házasodtatok/jöttetek össze?

Idézem "a szexuális vonzalom fontos része a párkapcsolatoknak" Nem,kvára nem az. Nem a szextől lesz egy ember jó férj és jó apa. Nem a szex miatt maradtok együtt 20-30 évig. Miért prioritáltok múlandó dolgokat mint a szépség és a szexuális vonzalom?

2020. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
26 Ha olyan jelentéktelen kis apróság a szex, akkor gondolom, azt sem bánod különösebben, ha a kedves házastárs mástól kapja meg? (ahogy mondjuk a turbómotorok előnyeiről sem tud veled beszélgetni, de ott vannak hozzá a haverjai). Vagy ilyenkor hirtelen mégis a világ legfontosabb dolgává válik?
2020. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
71%

Egy párkapcsolatban, házasságban a szex egy alappillér, nélküle nem működik normálisan. Ugyanúgy, mint ahogy jó ember és jó apa is legyen, a szexualitás is fontos, és nem kéne múlandó dolognak tekinteni.


Az idő múlásával sokan nem törődnek a másikkal, elhíznak, és aztán azt várják, hogy ugyanúgy vonzódjon hozzá a párjuk, mint 35 kg-mal ezelőtt. Mert a lelke milyen szép... Rohadt önző dolog.


Nem kellene különválasztani a kettőt, test és lélek egyaránt fontos.


A belső jellem és személyiség kizárólagos fontosságával azok takaróznak, akik valamilyen okból érintettek az elhízás témájában.

2020. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
28as maximálisan igaz.
2020. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Ehez csak egy kerdesem lenne!


Ha a pasik latvanyra mennek,es idővel ez a látvány megvaltozik es nem all fel a cerka,akkor ez ugyanúgy van ha a nő öregszik is? Akkor se áll mondjuk egy 50 évesnek a cerkaja a vele egykoru parjara,de a 20 éves csajra igen?

2020. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!