Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnöm nem beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm nem beszél velem minden nap. Ez normális egy távkapcsolatban vagy nem szeret igazán?

Figyelt kérdés

1 éve együtt kezdetben rengeteget írt majd ez alábbhagyott.Azt mondja nagyon szeret ezt ki is mutatja de kérte hogy ne beszéljünk minden nap, úgyse történik semmi. Van hogy 4 napig nem beszélünk.


Én 23F ő 22N



2020. aug. 8. 06:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem, más lehet a háttérben. Ha szeretünk valakit akkor folyton vele akarunk lenni.
2020. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Van valakije.
2020. aug. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
4 napig nem érdekel mit csinál, hogy van, milyen napja volt a másiknak? Nincs miről beszélni?? Olyan nincs. Ez szerintem nem egy kapcsolat. :(
2020. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. De érdekli ha valami kiugró történik akkor beszélünk csak ha nem történik semmi kül. Mindketten melózunk, elvagyunk.
2020. aug. 8. 07:24
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
szerintem nem kell egyből rosszra gondolni. nemet tanarommal hetente ketszer skypolok, mindig kerdezi na mi volt ma, a heten. mit mondjak? dolgozom, tanulok. semmi mas. ezen nincs sokat meselni.
2020. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ne keverj már egy tanár-diák kapcsolatot, egy pàrkapcsolattal.


Közel sem ugyanaz a kettõ.

2020. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem egy ideális kapcsolat. Ha téged zavar a helyzet, akkor érdemes változtatni, hogy számodra megfelelōbb legyen.


Pl. Nekem sincs olyan igényem, hogy föltétlenül minden egyes nap beszéljünk, bár 4 nap kihagyás tényleg sok, de átlagban kevesebbet beszélgetek, mint mások, a kapcsolatomban is.

A barátom hozzám hasonlóan csendes, mindketten elvagyunk, bár többnyire rendszeresen beszélünk, és igyekszünk nap mind nap figyelni egymásra, de nekünk is voltam olyan napjaink, amikor nem tudtuk mit mondhatnánk és elvoltunk.

Természetesen ha zavar engem, vagy ōt zavarja a helyzet, akkor szóvá tesszük és megbeszéljük, jó tudni hogy mi játszódik le benne, amikor félrevonul.

Szerintem érdemes lenne neked is beszélned errōl a barátnōddel, s közölni vele, hogy számodra ez nem egy norma a kapcsolatban...

2020. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne soha nem beszeltem minden nap a masikkal, nem igenyeltem h kb a semmirol irjak 2orat.

Heti 1-2x es a hetvegi talakozas ...

Ennyi eleg volt nekem

2020. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kevés lenne, legjobb barátommal is minden nap beszélünk, mindig van miről (nem véletlenül legjobb barát), elképzelhetetlennek tartom a párommal ne tudjak, pláne ha napokig nem találkozunk. Olyat viszont hallottam, hogy valaki utál csetelni, amit megértek, ha neked kevés a 4 naponta beszélgetés találkozzatok többször, távkapcsolat pár hónapig működhet, de ha folyamatosan 2 heti/havi szinten látod a párod, nem fog komoly kötelék kialakulni és nem derül ki mihamarabb mennyire passzoltok.
2020. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem 4 naponta. Van hogy mindennap beszélünk van hogy kettő kimarad de volt hogy 4 is.


Értitek már? Így akkor jobb a véleményetek?

2020. aug. 8. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!