Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk barátnőmmel 1-2 hetente találkozunk pár napra. Mennyire normális az hogy egy fiúbarátjával elmegy bulizni discoba úgy hogy velem van?

Figyelt kérdés
Én vagyok csak túl féltékeny? Féltékeny típus vagyok de azt nehezen nyelem le hogy elmegy nélkülem egy másik fiúval dscoba. Vagy elmegy inni egy másik fiúval akivel régen jó barátok voltak.Én vagyok csak túl féltékeny már nem tudom.

#féltékenység #discoba járás
2016. jún. 12. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Hazudjak, vagy a valóságot írjam? Nagyon imádkozz, hogy eddig ne lett volna meg neki a barátnőd. Ez gáz, marhára tré. Szerintem lépj le angolosan.
2016. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát... ez... felejtős...
2016. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Basszus, a te barátnőd, te ismered. Én simán elmászkáltam a fiú barátaimmal is szórakozni mindig, sosem állt szándékomban megcsalni az aktuális partneremet, és soha nem is tettem ilyet. Nem vagyok ösztönlény, képes vagyok úgy is ellentétes neműek társaságában lenni, hogy alájuk akarnék feküdni.

De mondom, a te barátnődet te ismered, nem az itt válaszolók. Vagy megbízol benne, vagy nem, mert nem megbízható. De ha nem megbízható, akkor kár rabolni egymás idejét.

2016. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*úgyis helyett ANÉLKÜL természetesen ezt akartam írni, csak kicsit átszerkesztettem utólag, és ez kimaradt.
2016. jún. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

ilyesmit alapból nem kellene kapcsolatként értékelned.

tekintsd úgy,hogy elmész 1-2 hetente hozzá és ingyen eszel náluk,kefélsz,szopatsz.

a féltékenységed pedig nem jogos,mert mint írtam az ilyen távkapcsolatok komolytalanok.

egy fiatal lányt napi szinten kell ápolgatni élőben ha az odaadására és hűségére is igényt tartasz a nuni mellett.

a 2 hetente az nevetséges.

2016. jún. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne? Vagy szórakozzon egyedül - mert veled ugye nem lehet programozni, mivel nem vagy ott -, és esetleg bántsák?


Én is volt, hogy egyszer-kétszer baráttal mentem koncertre, mivel a párom nem ért rá... viszont ez ritka eset volt.


Amúgy te momentán szexkapcsolatban állsz a lánnyal, együtt vagytok, dugtok, aztán 2 hétig nem is látjátok egymást. Mégis mire fel féltékenykedsz?!

2016. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit ne nevezzek kapcsolatnak? Tanulmányok miatt nem tudunk mindig találkozni de egy-két hetente találkozunk van mikor 2-3 napra van mikor egy hétig.Napi szinten beszélünk.2 év van még mindkettőnknek a suliból és közösen tervezünk.Nem csak 1x 2x megdugom én ezt kapcsolatnak nevezem
2016. jún. 12. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Es neki csak fiubaratja van? Mit szolna forditva? En ezt nem veszem be... te se tedd. Dobd ki!
2016. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy egy egyhetes fesztiválra is elmentem a barátom nélkül, mert ő épp külföldön volt. Előtte megbeszéltük, hogy ha már ő nem tud menni, miatta ne hagyjam én is ki, menjek nyugodtan.

Azóta is tökéletesen megvagyunk, nem csaltam meg, nem is fogom, él a bizalom közöttünk.

Szóval nem értem az általánosítást.

2016. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!