Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, őszinte és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, őszinte és normális válaszokat várok?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátnőmmel, mind ketten 20 év körüliek vagyunk (igen fiatalok). Tudni kell, hogy távkapcsolatban élünk és én nagyon szeretem Őt!

Ennek ellenére nem bízom benne 100% ig mert volt egy féléves időszak a kapcsolatunk elején mikor is ő szakított velem egy másik fiú miatt, ez nekem nagyon fájt és sokáig nagyon magam alatt voltam. Fél év után egy csoda folytán az egyik közösségi oldalnak hála egymásra találtunk ő ott hagyta a fiút és vissza jött hozzám. Ez után előfordult még, hogy párszor jóba volt vele, de utána megkomolyodni látszott és azóta nyugi van. Mindig tudtam, hogy szeret és, hogy ezek a dolgok valószínűleg a hiány miatt voltak, mert igen ritkán találkoztunk de még mindig vannak kételyeim :S

Mit tegyek,? nem tudom nélküle elképzelni az életem, de a mai napig megvannak a kétségeim... Segítsetek!!!



2013. jún. 11. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik sosem változnak meg. Dobd és keress egy közeli nőt!
2013. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagydumás, magamutogató lány, akkor inkább hanyagold.
2013. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem ő jelenti nekem a mindent, hogy lehetek ennyire barom? sok csaj oda van értem :S fiatal fiu vagyok házzal autoval mindenem megvan mégis érte szenvedtem :S de miért van ez hogy enyire szeretem?
2013. jún. 11. 22:50
 4/12 A kérdező kommentje:
22:49-es nem magamutogató igen félénk még előttem is... :S
2013. jún. 11. 22:50
 5/12 _Jessy_ ***** válasza:

"Ez után előfordult még, hogy párszor jóba volt vele"

Ez mit akar jelenteni? Barátkoztak? Kamatyoltak?

Ha utóbbi, akkor dobd ki minél hamarabb. Legalábbis én ezt tenném. De kinek a pap, kinek a paplan...

2013. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Jessy

nem nem feküdtek le mert én voltam neki 2év járás utána az 1. fiu

2013. jún. 11. 22:57
 7/12 zoliba' ***** válasza:
20 évesen egy bizonytalan,számodra frusztráló távkapcsolatotot bevállalni? isten vagy.. :) 35-f
2013. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dollersz ***** válasza:
Én nem lennék ilyen párkapcsolatban :S Első a bizalom...
2013. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Zoliba'

A kapcsolatom valoban nagyon flusztralo, de elek halok erte, nem akarok mast csak vele maradni orokre. Hogy nyerjem vissza a bizalmamat? Tele vagyok ketsegekkel de megse birnam elengedni es o sem tudna engem valaki valami tenyleg segitő valaszt irjon!

( vesszok illetve ekezetek hianya mobil miatt van...)

2013. jún. 12. 13:33
 10/12 zoliba' ***** válasza:
akkor meg ne nyavajogj.
2013. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!