Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyakran kiabál velem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran kiabál velem, de nem is bánja meg ha csúnyát is mond, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Sokszor ha felidegesiti magát valamin, elkezd kiabálni velem és csúnyán beszélni majd ajtó becsapás vagy egyből egy sör.

Szóval utána se hallag végig hogy wnkem miért esik rosszul amit mondott, de ő se kér bocsánatot amiért úgy beszélt.

Mit mondjak neki hogy észre vegye magát?

Néha már annyira ki vagyok, nem tudok senkihez se fordulni, de annyira elmondanam valakinek hogy mennyire rosszul esik ahogy beszél velem néha. Vagy úgy heti 4x...

Ha stresszes is akkor se szabadna így lennie..

Még sose találkoztam ilyen emberrel aki ennyire lekezelt volna, nem is az hogy le néz, bár néha az is,pedig jobb családból származok és azt is szeretném megtartani, hogy ne a veszekedő alkoholista szülőket hallgassa majd ha egyszer lesz gyerek... De már annyira bizonytalan vagyok abban is hogy vele szeretnék.. Ilyenkor annyira kiabrandito. Nem így akarok élni, meg nem akarom hogy majd ilyen kapcsolatba legyen gyerek, pedig már szeretnék ott járni.


De a fő kérdésem mit mondjak neki hogy észre vegye magát? Mondtam már sok mindent de végig se hallgat, elkezdem mondani hogy mi bánt vagy mivel bántott meg és még neki áll feljebb. De mindig. Aztán b+ meg dogolj meg szöveg. Szóval... Várom a válaszokat :/



2020. aug. 14. 21:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A jobb családi háttér nem kellett volna bele, az csak azért írtam mert én sose hallottam ilyen csúnya beszédet, az ő családjában viszont megszokottabb
2020. aug. 14. 21:14
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz, nem fog változni. Nem tudom hogy tudnál vele gyereket elképzelni, de egyértelműen többet látsz bele, mint amennyit kellene. Olvass a mérgező és bántalmazó kapcsolatokról, tisztább képet kapsz milyen prolival vagy.
2020. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Ne mondj semmit, hanem tedd lehetővé számára, hogy az otthonotok a béke szigete legyen.

A társad totálisan kivan-és padlón, az írásodból egyértelmű, és nem veled van baja és baj, hanem van amiről nem beszél neked, és egyelőre még nem is akar. Szerintem ez van nálatok. Szóval nem te vagy veszélyben és a kapcsolatotok, hanem lehet, hogy munkaprobléma nyomja a vállát. pl. De ha elkezdesz kutakodni, amit ilyenkor tilos, akkor még jobban kikészíted.

2020. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

A nyavagás és hisztizés helyett kidobhatnád ezt a nyomorékot.

De gondolom sokkal könnyebb ide írogatni és picsogni a problémádat mint tenni ellene .

Egy biztos, ne szülj gyereket.

2020. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%

Hagyd el! Gondolj bele,egyetlenegy életed van, amit azért kaptál,hogy élvezd! Egy ilyen ember csak mérgezi a lelked,az életed! Értékesebb vagy annál,minthogy eltűrd,hogy egy másik ember "kutyába se néz"! Ha valaki ilyet vág hozzád,hogy "dögölj meg" vagy bármilyen trágár, undorító szavakkal bánt téged, gondolkozz el azon,hogy mennyit ér az a szó ,hogy önbecsület, hogy mennyire tiszteled saját magad,hogy megengeded,hogy így kezeljenek téged! Aki tiszteli, értékeli és szereti önmagát, azaz ember egy percig sem tűrné el az ilyesfajta viselkedést.

De ez csak az én véleményem! Remélem,hogy jó vége lesz! Szurkolok!😊

2020. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges bármit tenned, ő már nem fog változni felnőtt emberként.

Felismerted, hogy borzalmas partner számodra, nem akarsz vele élni, egy gyerek meg főként nem érdemel meg egy idegbetek apát.

Tudod, mi a dolgod...

2020. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, most munka probléma. De korábban is ilyen volt, sőt kezdetektől fogva ilyen volt. Hatalmas düh kitörése voltak, ahhoz képest most nem annyira, de akkor még mondta hogy mennyire bánja. Szerintem már megszokta hogy lehet így beszélni velem mit sem számít úgyis itt vagyok még. Látszik hogy szeret de mégis olyanokat mond. Nem tudom meddig bírom, ilyenkor mindig elbizonytalanodok de nagyon. Legszivesebben elkoltoznék tőle messzire. Sírni se tudok már, már annyit sírtam ilyenkor hogy már most nem is megy csak nyom az egész hogy nem így akarok élni de nem is akarom dobni. Ki se tudom adni magamból legalább csak egyedül (vagy másnak se mert nem akarok barátoknak panaszkodni) és ha már nem hallgatja meg hogy szarul esik ez és nem így akarom hogy legyen..
2020. aug. 14. 21:23
 8/15 A kérdező kommentje:

De tudom hogy szeret de közbe ilyen... Meg még nem abrandultam ki teljesen, és ezért is nyomaszt az egész...

Szeretném ha jobb lenne...

Csak ha nem úgy van vmi ahogy ő akarja akkor olyan h.lye

2020. aug. 14. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem hosszú távon messze nem elég a párkapcsolathoz. Ilyen az alaptermészete, azt mondod, soha nem lesz jobb. Egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban nem így bánnak az emberrel, sőt akit szeretünk azt nem bántjuk, nem mondjuk, hogy dögölj meg stb.

Minden egyes percet, amit vele töltesz elpazarolsz az életedből, hidd el nem éri meg!

2020. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre mit lehet írni? Mosolyogj, és köszönd meg. Elvégre szeret, te is szereted, kidobni nem akarod, mi más kellene a boldogsághoz? Neked ez kell, legyél vele jó sokáig, addig se más nőket bánt.
2020. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!