Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gyakran rám mozdulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyakran rám mozdulnak a férfiak, ami érthetően zavarja a páromat. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nos, nyugodtan lőjétek el, hogy beképzelt vagyok, ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy a többség a "szép lány" kategóriába sorol, hiszen folyamatosan ezt a megerősítést kapom.


A problémám épp ebből származik: nagyon sokan próbálkoznak be nálam, akkor is, ha tudják, hogy barátom van. Nemrég kezdtem új munkahelyen, itt is akad elég hódoló... Van, aki feladja, mikor megtudja, hogy nem vagyok szingli, de van, aki ennek ellenére s nyomul. Bevallom, nem vagyok az a határozott, "majdénmegmondom" típus, ezért nehéz leráznom az ilyen embereket.


A szerelmemet a legvonzóbb pasinak látom a világon, de tudom, hogy ő nem így gondolkodik magáról, zavarja, hogy átlagos kinézetű, van egy kis pocakja, satöbbi - nyilván ezért sem örül, ha mások legyeskednek körülöttem. Volt, hogy az egyik kollega annyira félreérthető dolgokat írt nekem, hogy már a tudtom nélkül ráírt face-n, hogy nagyon gyorsan szálljon le rólam. Persze, ilyenkor számon is kéri, hogy miért nem közlöm velük, hogy hagyjanak békén, dehát én nem tudom és nem is akarom bunkó módon elküldeni ezeket az embereket a fenébe, elvégre egy helyen dolgozunk.


Általában nem mesélem el ezeket a próbálkozásokat, épp azért, hogy ne zavarja őt, csakhogy időnként ő is dolgozik itt, ahol én, és hall vagy lát dolgokat.


Mit tudok tenni, hogy ne érezze magát rosszul emiatt?

22/L


2013. jan. 13. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig aki nem ért a szóból, azt kénytelen leszel határozottan, akár bunkó módon elküldeni. Tudom, hogy nehéz, ha nem az a típus vagy, de hát van, aki nem ért a szóból. Vagy kérd meg a barátodat, hogy "beszélgessen el" a fickóval.

Éreztesd a pároddal, hogy szereted és neked nem kell senki más. Akkor nem lesz oka féltékenykedni, akármilyen szép is vagy.


24/N

2013. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos, az egyetlen amit tehetsz pedig igenis az, hogy a lehető legegyenesebben és legnyersebben elküldöd az ilyeneket a fenébe....Vagy egyszerűen hidegnek kell maradnod mint egy jégcsap (semmi vigyor a bókokra pl.). Ugyanis más nőjére ráhajtani is bunkóság, tehát a bunkóskodást nem te kezded!


Sajnálom, ennek ez az egyetlen útja, ha azt akarod hogy a pároddal együtt maradjatok és nyugi legyen!


Tudom mit írok, mert az én barátnőm is nagyon szép lány, és sokan ráhajtanak. Persze nem várom el hogy mindenkit küldjön el a fenébe, de aki nagyon nyomul azt igen, aki meg lapít és kivár azt meg az a legjobb, ha telibe lesz.rja, kerüli ahol csak lehet.

Ez csak így megy!


Döntened kell neked is: párod vagy kollegák/munka/flörtök.

A kettő együtt nem megy, mivel hónapokig/évekig úgy sem csinálhatod azt h fogadod az udvarlást is, de a pároddal is együtt akarsz maradni. Ez a kettő sajnos kizárja egymást.

2013. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kolegáidnak meg a többi hódolónak is mondd meg, hogy van párod.

A pároddal pedig beszéld meg. Mond el neki, hogy csak ő fontos a számodra.

2013. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg a hódolóknak, hogy nem akarsz tőlük/velük semmit. Ha üzeneteket küldözgetnek, akkor szintén mondd ezt, utána meg ne reagálj. Szerintem fontosabb, hogy te és a barátod ne érezze rosszul magát ezek miatt, mint hogy ne bánts meg néhány gerinctelen munkatársat.
2013. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szegénykém vannak bajaid rendesen.:I
2013. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-esnek nagyon igaza van! Ne hogy már ilyen jellemtelen trógerek miatt ti érezzétek magatokat rosszul s legyen gond köztetek akár 1 percig is!

Tessék szépen a sarkadra állni és tudni jó hangos NEM-et mondani...már ha fontos a barátod!!!

2013. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem értem a logikádat! Pont hogy elkéne mondani a párodnak ezeket a dolgokat, így kevésbé látna bele hülyeségeket, hogy miért kell ezeket elhallgatnod előle, egyrészt...

Másrészt az, hogy valakinek megmondod, hogy szereted a párodat és hiába minden próbálkozása, te vele fogsz maradni, az miért egyenlő azzal, hogy egy rohadt köcsög vagy, aki bunkón elküldi a másikat melegebb éghajlatra? Meg lehet ezt mondani bunkón is és meglehet mondani úgy is, hogy "ne haragudj, nem akarlak megbántani, de szeretném ha abbahagynád az írogatást, mert szeretem a páromat és nem fogom elhagyni". Nyilván a párod önbizalmának is jót tenne, ha egy-egy üzenetre ilyen válaszokat látna.

Így nagy távlatokból az irományod alapján én úgy gondolom, hogy igen is veled van gond és valahol te is tehetsz arról, hogy a párod egoja a béka hátsója alatt van!

2013. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SevN ***** válasza:
0%
Szerintem a pasid egy kicsit önbizalomhiányos:) Egy kis könnyed flört nem jelent semmit, azon kívül, hogy felpezsdít és szerzel néhány jó pillanatod magadnak és kollégáidnak. Ezeket persze nem szabad eltitkolni, mert ha van elég tartása párodnak és a kapcsolatnak, akkor simán ki kell bírja. Az, hogy hidegen nézel ki magadból, és nem reagálsz a "legyeskedésre" körülötted, a legrosszabb amit tehetsz. Persze aki komolyan próbálkozik, és szét akar választani Titeket, azt L kell küldeni jobb éghajlatra..
2013. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
ja kövesd az utolsó tanácsait, egyenes út h beleess vki másba vagy félrek.rj......gratula az ilyen felfogáshoz
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hűséges vagy, ami az írásodból lejött és ritkaság, ne kezdjél förtölni, ahogy felettem tanácsolják, azzal pont hogy a lovat adod a férfiak alá. Van egy lány ismerősöm, aki ha látta, hogy ilyen szándékkal közelednek hozzá a pasik, áradozni kezdett a barátjáról, mennyire szereti, milyen jó vele, stb. Ez biztos megtöri a próbálkozók önbizalmát. Rosszul esik nekik, de mégsem olyan, mintha melegebb éghajlatra küldenéd őket.

Ami a barátodat illeti, a legjobb, ha vele is érezteted, ő számodra a legvonzóbb a világon. Nem tudom mennyire szoktad egyébként mondani neki, de ne tartsd magadban, legyél büszke rá, hogy így gondolod :)

2013. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!