Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a szerető varázsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerető varázsa?

Figyelt kérdés
Mostani párommal szeretők voltunk 4 évvel ezelőtt. Életem legvarazslatosabb időszaka volt, tudom, elítélendő a státusz, de egymásba szerettünk. Azóta is együtt vagyunk, boldogok vagyunk. De! Valahogy ellaposodott a szexuális része... még beszéltük is, többet voltunk együtt az ágyban, mîg nem voltunk együtt.. bedarálhatnak a hétköznapok? Hogy lehet az hogy az az ember akivel ez a legizgalmasabb volt, mostmár olyan mint egy régi “ellaposodott” házasságban ?
2020. aug. 20. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Az így indult kapcsolatok vége mindig bukás-ha a hosszabb távot figyeled, akár mennyit is teszel érte, vagy tesztek érte.

Úgy hogy bármit is lehetne neked javasolni, olyan mint egy feneketlen kútba menő javaslat, mert hosszútávú, tartós eredménye nem lesz.


Ez szellemi törvények alapján jelenlévő dolog. Ezt befolyásolni nem tudod.

2020. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
1+Ez akkor is így van, ha felvállaljátok egymást, és összeházasodtok.
2020. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkora SZENVEDÉLY volt.. mindketten ki léptünk akkori kapcsolatunkból a másikért ... most meg azon találom magam hogy semmivel sem gyakoribb a szexuális életem mint annak idején az exemmel.. furcsa ez..
2020. aug. 20. 12:22
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Aztán az is más, ha egy ilyen bukás után évekkel évtizedekkel később találkoztok, mint két független ember. Ez is egy más kategória. De a bukás elkerülhetetlen, ha házasságot zúztok szét. Akár milyen rossz is az a házasság.
2020. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
4 Ezt nagyon régen én sem tudtam, csak úgy kb. 10 éve jöttem rá, hogy utána mentem a dolgoknak, és alaposabban vizsgáltam meg.
2020. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4 év elteltével bármely kapcsolatban csillapodik a szexuális vágy. Rajtatok áll, h kicsit felpezsdítsétek.
2020. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert a szeretői státuszban nem kell gatyát mosni, elviselni a rosszkedvet, ápolni, ha beteg, szagolni a wc-t utána és még sorolhatnám. A szeretői státuszban abban a pár órában mindenki a legjobb arcát mutatja, otthon meg kiéli a többit.
2020. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
1-5 hozzászóló mesélj még.. nagyon érdekel amiket tapasztaltál.. teljes értetlenségben vagyok...
2020. aug. 20. 12:25
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
7 A szeretők, ha szeretik a fazont valóban, boldogan látnák el, ha lehetne az adott illetőt. Mert az ember akiket szeret azokról szeret gondoskodni, és keresni azt hogy segíthet nekik.
2020. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem nem tűnt varázslatosnak csak testi-lelki gyötrelemnek a találkozások óráit kivéve, hogy akkor most tényleg embereket csapunk be és hogyan tovább, mit kell ilyenkor csinálni. Nagyon gyorsan be is fejeztük.
2020. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!