Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy reagálnátok a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok a helyemben? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szeretőm van 6 éve. Az utóbbi 2 év arról szólt, hogy próbáltam a barátnőmmé tenni.

Azt mondta, hogy ő őszinte, tudok mindent. Velem akar lenni, de ez még gyors. Erre egy sarokba szorított helyzetben megtudtam, hogy van egy másik e-mailcíme, amin tudom, hogy más pasikkal levelezik. Tudtam, hogy tartja velük a kapcsolatot, de azt nem tudtam, hogy ilyenekre külön e-mailcíme van. Mi lehet még ott?

Ráadásul több olyan barátnője van, aki hogy úgy mondjam ku..a, aranyásó.

Vélemény? Ti szakítanátok?



2018. szept. 26. 21:02
 1/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Kivel is akarsz szakítani? A szeretői viszony nem jelent párkapcsolatot, hanem neked van egy párkapcsolatod és mellette van egy másik, akivel szexelsz.


Van egy olyan érzésem, hogy nem vagy tisztába a fogalmakkal.

2018. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem. Te szakitani akarsz a hivatalos paroddal, hogy a szeretod a baratnod lehessen?
2018. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából beleszerettem. Azt akartam, hogy velem legyen. Nem volt más mellette. Hűséget kért és kapott is tőlem, ha vele akarok lenni. Sok időt töltöttünk együtt. Erről van szó.
2018. szept. 26. 21:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakítás alatt annyit értek, hogy megszakítani vele a kapcsolatot és feladni az egészet.
2018. szept. 26. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, te ezentúl tudnál benne bízni, hogy nem csetelget másokkal?!

Szerintem hanyagold a csajt, semmi értelme. 2 évig próbáltad, ő neki 2 évig túl gyors volt? Kamuzik.


30N

2018. szept. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence_ ***** válasza:
90%

6 éve ismer, de túl gyors?!

Berakott a hintába!

Helyedben élménnék egy std szűrésre

2018. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!