Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehetne ezt közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt közölni hogy nekem nem igazán tetszik?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk házátalakakítás vagy építkezés témában bnőmmel. Nekem van a családban közeli rokon kőműves aki eddig is csinálta a szülői házon a kőműves munkákat. Úgy tervezem hogy az enyémen is majd.

Mivel bnőm " szegényebb" így ő családja úgy akar segíteni h apja jön majd csinálni mert kőműves; viszont a baj h nem tetszik a munkàja. A házba viszont szinte az én önerőm menne bele kb. 3x annyi mint amit bnőm beletenne..


2020. aug. 23. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mi nem tetszik benne?

Nyilván azt ne mondd neki, hogy az apja szarul dolgozik.

2020. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Egyszerűen nem őt bízod meg.
2020. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Összedőlt a ház, amit épített vagy elvitte a szél a tetőt?

Nyilván ő az apja munkáját tenné bele a házba, mert egy kőműves munkája sincs ingyen. Vagy a rokonod jókedvéből megcsinálná?

2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen de vlmelyest az ő pénze is benne lenne
2020. aug. 23. 21:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Munkadíja nem lenne
2020. aug. 23. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Azt remélem tudod, hogy a ház közösen szerzett vagyon lesz és fele-fele fogtoknrajta osztozni hiába 3x annyi pénzed van benne 😜🙂
2020. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem éppenséggel kedves utolsó
2020. aug. 24. 07:32
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Szimplán csak nem akarod, hogy az apja is segítsen. Biztos vagyok benne, hogy nem a munkája miatt.

Azt meg hogy gondoltad, hogy a rokonod ingyen dolgoztatod a házatokon?

2020. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Azèrt nem akarod "apóst", hogy elmondhasd, hogy mèg ezzel is te tettèl többet a házhoz vele szemben. Egy alattomos kis gyökèr vagy.
2020. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Harmadik kőművest keresnék. Nem jó ilyesmibe keveredni rokonnal, baráttal. Ritkán működik. Most nem részletezném, de most újítottunk házat, volt tetőcsere, villany, burkolás, festés, cserépkályha, klíma, stb, stb...
2020. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!