Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv! Odamenni egy idegenhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Odamenni egy idegenhez és közölni vele, hogy tetszik. Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Üdv! Mennyire jó ötlet odamenni egy idegen lányhoz és elmondani neki, hogy nagyon tetszik? Esetleg utána elhívni valamire vagy a telefonszámát/msn-jét/nevét/valamilyen elérhetőségét elkérni?

Lányok, ti hogy reagálnátok erre?



2012. aug. 19. 15:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

egyből így indítani, h "szia tetszel nekem" nem a legjobb.


Ha egy pasi odamegy egy lányhoz és meg akarja ismerni és meghívni elhívni valahová akkor a csaj alapból tudja h tetszik a pasinak.

2012. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És az miért baj? Nem értem. Ha egy idegenhez megyek oda, akkor úgyis egyértelművé válik neki a dolog.
2012. aug. 19. 15:04
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

mert azt rögtön annak veszi h "szia tetszel nekem" = "szia megdugnálak"

mármint egyeseknél így jön le...

2012. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 3* próbáltam meg.A vége az lett,hogy az egyikkel sokat beszélgettem msn-en és kész.Elég csekély esélye van ezeknek.
2012. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%

Hát...

Én a legjobb barátnőmmel odamentem egy fiúhoz (elég csúnya volt), és köszöntünk neki, Szia cukifiú, bejössz, kellesz. Elég furcsán nézett ránk, majd mikor kirobbant belőlünk a nevetés, otthagyott minket. :'(


Viccet félretéve jobb az egyenesség, bár nem kell egyből leteperni. Utána hívd egy egy italra, beszélgessetek, és ha tudtok miről beszélgetni, elkérheted a telefonszámát, és bejelölheted FB-n:)

16/L

2012. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Jó, csak az a baj, hogy nekem nagyon kevés lány ismerősöm van és nem nagyon járok szórakozóhelyekre. Nem is szeretnék többet járni, mert nem bírom az ilyen helyeket és valami más megoldás kellene az ismeretség bővítésére.

Na meg különben is, rámenne több hét arra, hogy egy lányt egyáltalán megismerjek, és ha nem jövök be neki, akkor feleslegesen ment el több hét. Így meg lehet, hogy egyből kiderülne, időspórolás.

2012. aug. 19. 15:08
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be valami tanfolyamra-szakkörre ami érdekel és lányok is lehetnek.
2012. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

15:12

Nincs ilyen tanfolyamokra időm.

Lányok talán lesznek majd a szakon is, de végtére azok is idegenek lesznek, akikkel nem feltétlenül lesz közös témám.

2012. aug. 19. 15:16
 9/25 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Ha mindezt kellő udvariassággal teszed, nem bántasz meg vele senkit. Természetes, hogy te sem jöhetsz be mindenkinek, ezért ritka eset, hogy sikeres lesz, de előferdülhet. Az udvariasság, kellő határozottsággal és humorral általában bejövős a nőknek...a lányokhoz már rég nem értek.. :)
2012. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

ma 15:07.


1. elkezdtek vihogni tini hülye hozzáállás még is mit gondoltok mit tett volna szegény gyerek?

2. más ha egy nő kezdeményez.

2012. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!