Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lehet az, hogy amióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy amióta együtt élünk a párommal, azóta minden megváltozott?

Figyelt kérdés

Kb. 3 honapja lakunk együtt a szüleimmel és ez alatt a 3 hónap alatt minden más lett. Teljesen nem figyel oda a higiéniájára (pl. hetek óta könyörgök, hogy a nemi szervét borotválja már le mert így nem túl izgató a számomra(emiatt már több mint 2 hete nincs szex), van hogy napokat kell könyörögnöm neki hogy mosson fogat). Szóval teljesen más lett. Előtte mielőtt ide költözött volna hozzánk mindig figyelt magára, állandoan igazgatta a ruháját, mindig finom illata volt. Most meg nem.


Régen minden nap volt valami az ágyban, most meg van hogy 1 hónap is el telik az nélkül, hogy lenne köztünk bármi is. Ha kérdezem velem van e a gond akkor természetesen azt mondja, hogy nem. De szerintem nem egészséges, hogy ilyen fiatalon ilyen sokáig nincs közöttünk nemi kapcsolat.

(Ő:21 Én:18)

Szerintetek ezek a dolgok mitől vannak és mivel tudnám ezt jobbá tenni?

Válaszotokat előre is köszönöm🤗

18/L

Ui: 9 hónapja vagyunk együtt



#nincs szex #Higiénika
2020. aug. 26. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Hát mert biztos tündériek a szüleid és mindent megkap tőlük.


Az lehet, hogy az anyucikája borotválta neki eddig :)

2020. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi van, de ez nagyon nem egészséges. Azt még nagynehezen meg is értem, hogy elengedi magát ha már megvan a nő. De hogy ilyen fiatalon nincs szex egy kapcsolatban, az már a vég jele..
2020. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem kap meg a szuleimtol mindent. Sajat maga dolgozik meg mindenert. Fizet is azert hogy itt lakik szóval nincs kinyalva a segge a szuleim reszerol.

Az anyukaja nem el magyarorszagon ugyhogy nem hinnem😂na meg lattam előtte jó parszor borotvalkozni😂😂

2020. aug. 26. 11:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor pedig 2-es a megoldás!


Egy kretén, megvan a csaj , sz**arok rá mindenre van tiszta hely ahol élhetek, meleg punci is lesz már a hideg időkre.

2020. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehullott az álarc, megismerted a valódi énjét, csak ennyi történt.
2020. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Utál együtt lakni a szüleiddel, nem szeret alkalmazkodni, várni a fürdőszobára, nem tudja úgy elengedni magát.....
2020. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire igenytelen, mindig is az volt :) nem változott ő meg, csak a randikra rittyentette ki magat, mikor nem taliztatok előtte is túrógyartó kisiparos volt :)

Erre mondjak lakva ismered meg a párod :)

Te megismerted :D

2020. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ez az igazi énje. Én biztos nem lennék olyannal, akinek napokat kell könyörögni egy fogmosásért. Ez gusztustalan.
2020. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Együttélésnél derül ki az igazi énje. Eddig megjátszotta magát.
2020. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem stimmel a pasi. Csak 9 hónapja vagytok együtt, és alig akar szexelni? Napokig nem mos fogat? Ne akarj jobbá tenni semmit, nem te rontottad el, hanem nem normális. Nem fogod tudni "megjavítani". Szabadulj meg tőle!
2020. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!