Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a helyes döntés ha most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ha most készülök költözni?

Figyelt kérdés

A szitu röviden összefoglalva, hogy van egy barátnőm lassan másfél éve akit szeretek, viszont sokszor bután bánt már velem. Így a szeretet érzése lankadt.


Na már most nekem az álom város mindig is Budapest volt. Lassan lenne is lehetőségem a spórolt pénzemből elmenni oda lakni, és még azt is bevállalnám talán, hogy kvázi eltartom a barátnőmet egy évig még, míg suliba jár. Ez az utolsó éve. Viszont ő mindenképpen Győrbe szeretne menni velem albérletbe, mert ő Pestről semmiképp se szeretne suliba járni. Tehát egy évet várjak még, aztán +1-2 évet, mert kijelentette, hogy még ennyi időt szeretne Győrben tölteni hogy kitapasztalja a városi életet. Ami hülyeség, mert a két város mégsem egy és ugyanaz. Szerintem csak kifogás, hátha azt mondom, hogy na akkor maradjunk itt. A családjával is már nagyon megromlott a viszonyom, rengeteg nézet eltérés volt, ki lettem utálva. Úgy vagyok vele már szívem szerint is, hogy magam mögött kéne hagynom mindent, és egyedül menni.


Azért nem javasolták ismerőseim, hogy kötözzek be vele. Győrbe, mert egyrészt rengeteg pénzt vinne el az eltartása, bármikor szakíthat és akkor potyába vártam, vagy mondhatja, hogy ő semmiképp se megy. Tehát úgyszintén potyába vártam akkor. Illetve azt mondták, hogy Pesten sokkal jobbak az elhelyezkedési lehetőségek targoncásként is, illetve ha annyira szeret engem akkor velem jön. Eddig nem mondta, hogy 1-2 évet pluszban várjunk, hanem pár hónapot. És már kb. napi szinten vitázunk. Ja és még mondták azt is, hogy nem javasolt Győrbe menni, mert akkor onnan sokkal nehezebben tudom össze spórolni a Budapestre valót, mint most a szüleimnél. 22/f 20/l


Minderről mi a véleményetek?



2020. szept. 3. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyedül. Egyszerűen mondd meg, hogy te mész, vagy jön, vagy nem. Ez a kapcsolat úgysem fog szerintem sokáig tartani már, fölösleges hozzá igazodni
2020. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyedül, ő meg maradjon otthon, 1 év alatt kiderül, hogy mennyire szilárd a kapcsolatotok, te meg kipróbálhatod a budapesti életet. Én is borítékolom a szakítást, minden esetben, ha ennyire nem egyeznek a vágyaitok.
2020. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül költöznék, mintsem elpocsékoljam a pénzemet és az időmet.
2020. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Haver ne cseszd el!Kutyából nem lesz szalonna!

Pakolj össze,és menj.

Szerinted milyen jövő elé nézel egy csak sajátmagát néző,öntelt ,számító libával,és az útálkozó szüleivel!

Van elég nő pesten,aki megbecsül majd,és még a szülei is jóeséllyel szeretni fognak!Nem beszélve,hogy nem pazarlod a pénzedet feleslegesen!

2020. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez nem is kerdes. Pesten is vannak nok...

Ebben a korban meg az a legjobb, ha magadra koncentralsz, raersz majd akkor alarendelodni a nostenyeknek, ha mar sirnak a purgyek...

2020. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Robogót szeretnék nagyon venni, teljesen újat szalonból, és bele dumált már ebbe is, hogy én inkább albérletre gyűjtsek...
2020. szept. 3. 20:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk robogot szalonbol mersekelten okos gondolat, az az 1 meter amig kihozod, addig elbukod az ar 15-20%at. De ha ez a hepped, meg mindig jobb mint gyorben albizni
2020. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha autót nem is, de a Honda sh300i robogót nagyon szeretném újonnan mióta megláttam. Hosszabb távon pedig az ára vissza jön többé-kevésbé. Nagyvárosban pláne, időben is.
2020. szept. 3. 20:48
 9/18 A kérdező kommentje:
Illetve Győrben nagyon nehéz találni jól fizető munkát, hogy albérlet mellett tudjak spórolni, ezért inkább így oldom meg. Jelenleg (lehet a vírus miatt is) 3 műszakban, vontatósként kapok nettó 130 ezret alapon. :D
2020. szept. 3. 20:50
 10/18 anonim ***** válasza:
Jo hat ha futarkodsz vele, visszajom. De hasznalttal altalaban jobban jarsz. De mondom ha neked ujmotor fetised van, szived joga. Jobb mint vmi diakcsajra hallgatni a jovodet illetoen.
2020. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!