Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel lehet az összetartozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet az összetartozást erősíteni?

Figyelt kérdés

Hiába élünk együtt 2éve mégsem érzem azt hogy egy irányba hajtunk.

Bár külön vagyunk dolgozunk mindketten.


Másnál annyira látszik hogy együtt vannak és fel tudnak mutatni vlmit közösen vagy afelé jo úton járnak.


Próbáltam együttélés előtt beszélni vele erről. De hiába olyan mintha nem értené a mondandóm lényegét.

Pl: nem tudja mennyi marad neki havonta vagy marad e, nem nézte meg hogy mennyit hoz visz a vállalkozása stb.

Néha vesz magának dolgokat neten amit én hülyeségnek tartok. Felelősebb hozzáállást várok egy felnőttől.


Ő hajtogatja h mikor lesz ház gyerek mert szeretne mostmár, de én úgy érzem nem áll rá készen ilyen gondolkodással.


Hiába beszélnék vele nem érti hogy mire akarok kilyukadni..


2020. szept. 10. 08:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Én két év alatt elég sokat tettem félre míg ő kb azon a szinten van amin összeköltöztünk.( bár van vállalkozása autója ami pénzbe kerül)- nekem ezek nincsenek.

De akkor is van egy olyan összeg ami mindentől függetlenül kap mióta együtt élünk; és ha azt tenné csak félre már többje kéne legyen mint most..

2020. szept. 10. 08:50
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Én is azon a szinten vagyok mert 4 hónapja hozom-viszem a barátnőmet programokra, kajálni, stb. Aztán lehet hogyha látná a bankszámlámat ugyanígy panaszkodna hogy miért nem gyűjtök...
2020. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szinte sehova nem járunk. Évi 1 2 hosszú hétvége csak..


Ezenkívül lakásra sem kell költeni szóval most igazán lehet(ne) gyűjteni

2020. szept. 10. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján határozottan állítom, hogy nem illetek egymáshoz, nincs békés, közös jövőtök. Ezek annyira alapvető dolgok, hogy ebben pl. legalább 95 %-ban egyet kell érteni, a maradék pedig elviselhető.

Ffi/79.

2020. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magunkat látnám. Az én párom sem gyűjtött össze egy fillért sem, még rosszabbul áll, mint amikor összejöttünk. Volt munkanélküli is és nem kapkodott azért, hogy állása legyen. Eközben én folyamatosan fejlődtem, gyarapodtam, persze őt is kellett támogatni. De a végére nagyon untam a hozzáállását, ott is csak az ment, hogy mikor lesz már kocsi, ház és gyerek, de tenni csak én tettem érte. Mi végül szakítottunk.
2020. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem képes spórolni. Inkább rendel naponta 1-2x kaját , az 1000Ftos szállítási díjra azt mondja nekem,hogy jaj mit számít az?!! Amikor metróval 2 megálló a bolt,inkább rendeljem házhoz :D mondtam ne viccelj már 1000Ft baromira sok....

1-2 dologra szükségünk volt simán jó lett volna a 300ezres is belőle,de nem neki az egyik legjobb kell úgyhogy minimum 800-1Mft-ért vegyük és így tovább és ő a férfi...

Szerintem nagyon nem egyeznek a pénzköltési elveink én jobban spórolok,de nem betegesen simán félreteszek 50-70ezret legalább. míg ő semmit pedig nyarlani sem járunk,nincs kocsi ,nincs albérlet szóval vicc.

2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát dolgozik ő is ahhoz képest keményen, és látszatra nem látszik h szórja a pénzt minden kacatra de vmiért nem igazán gyűlik neki..Jó vett több dolgot a vállalkozásához meg most tanfolyamra is kellenek dolgok , de pl a helyiségért nem kell bérleti díjat fizetnie ..
2020. szept. 10. 14:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy sokkal jobban kiaknázható nyersanyagmező kell Neked, kedves Kérdező! :)
2020. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
??
2020. szept. 10. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
azót mizu?
2021. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!