Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért lett divat ràvágni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat ràvágni szinte minden kapcsolati problémára hogy?

Figyelt kérdés
nincs közöd hozzá, hogy akkor nem szereted igazán meg hogy a hibáival kell elfogadni és úgy kell szeretni ahogy van meg ne szólj bele az életébe stb
2020. szept. 23. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert tenyleg minek vagy olyannal akivel ennyi bajod van?
2020. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek az életébe?
2020. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A párunk esetén.

Miért reagál rá így, hisz lehet csak félti az egészségét ha mondjuk hízásról van szó és amiatt szól.

Vagy noszogatja menjen orvoshoz ha vlmi nincs nála rendben és a párunk mégse akar dokihoz menni

2020. szept. 23. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Red flag alert, már most lépni kéne
2020. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán van valami konkrét oka arra, hogy nem akar orvoshoz menni? Tehát nem makacsságból?

Pl. Olyan helyeken, ahol borsós ára van az orvosi kezelésnek, ott érthető, ha valaki húzakodik ettől, főleg ha nincs túl jó anyagi helyzetben (pláne ha meg nincs is szó komoly betegségről). Meg az is lehet, hogy nem bízik egy orvosban, hogy egyáltalán tudna változtatni a problémán, akkor meg csak kidobott pénz.

Ebben az esetben talán nem is az orvos a fő gond, hanem a kommunikáció hiánya.. esetleg elmagyarázná a partner, hogy miért nem akar menni, biztos oka van...

2020. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a pénz az ok. Lusta, letudja azzal hogy nincs gond mert xy bnőmnek is ilyen tünete van mint nekem és neki ezt meg azt mondta a doki úgyh nekem is ez van.


Vagy hízás miatt mondtam menjen el dokihoz nézesse meg a pajzsmirigyét meg az inzulinrezisztenciát. Erre a válasza volt h a doki mondta magas volt kicsit a pajzsmirigy de nem ír semmit mert fiatal vagyok( 28éves) és akkor jól van az úgy.


Vagy azért nagy a hasa mert nincs elhízva; a belső szervek kifelé nyomódnak a rossz gerince miatt és ez az oka a nagy hasnak mivel egy bnőjének is hasonló alkata gondjai vannak .

2020. szept. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!