Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire divat egyből rávágni azt hogy ha szereted elfogadod úgy ahogy van?

Figyelt kérdés

Ez főképp a testsúlyra vonatkozóan igaz. Meg az a válasz hogy így fogadd el őt/magad.


Nem az okot keresik h miért lett annyi amennyi, vagy nem a változtatás lehetőségét keresik..


2020. szept. 9. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mert az egyszerűbb, mint változtatni.

A változás mindig a nehezebb út. A női magazinokban is azt kérdik állandóan, hogy "úristen, hogyan fogyhatnék le?" nem pedig azt, hogy "jesszusom hogy szedhetnék magamra egy tekintélyes úszógumit?"

Mert az elsőhöz kemény munka és kitartás kell, a másodikhoz meg elég, ha a delikvens bekuckózik a takaró alá, minden nap benyel egy üveg nutellát, és nyavalyog, hogy jönnek fel rá a plusz kilók.


Ugyanez van a személyiségjegyeknél is. Változtatni egy rossz tulajdonságunkon hosszú munkát igényel. Pattogni, hogy "ha szeret, akkor elfogad olyannak, amilyen vagyok!" meg kb. annyi energiába kerül, amennyi a kimondásához kell.

2020. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki olyannal jön össze, akivel szeretne, mindenkinek vannak elvárásai.

Na már most, pl. ha valaki a vékonyakat szereti, de a párja meghízik kapcsolat alatt és nem betegség vagy terhesség miatt, és hiába kéri, segít neki, de az adott partner erre nem vevő és csak benyögi, hogy így fogadj el, akkor erre lehetne azt válaszolni, hogy bocsika, de tudod, hogy én a vékonyakat szeretem, próbáltam neked segíteni, de eredménytelenül, ezért fájó szívvel, de elválnak útjaink. Aztán majd a kövér fél elgondolkodhat a dolgokon, vagy nem.

Ahhoz, hogy valami működjön, azt akarni is kéne. És szerintem csak a gyenge emberek dobálóznak ezzel ebben az esetben, akik képtelenek a változásra.


Viszont, van a másik eset, mikor az adott fél a saját képmására akarja formálni a társát és nem elégszik meg azzal, hogy a társa milyen. Mert pl. ha ő 100%-ban rendmániás, a társa nem, de próbálja átformálni a másikat is ilyenné, na az csúnya dolog. Ilyenkor viszont alap, hogy azt mondja a másik, hogy nagyon jól tudtad, hogy én milyen vagyok, tehát, ha nem fogadsz el ilyennek, akkor minek vagy velem?


Tehát ez nem olyan egyszerű dolog.

2020. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nálam a túlsúly, elhízás egyelő lenne az elhidegüléssel, a szexualitás megszűnésével, mármint a párom felé. Engem nem izgat itt ez a rózsaszín nyugat európai szivárványos giccsparádé. Ha meg velem van baja a páromnak, nyugodtan hagyjon el, szóval a kölcsönösségi alapot azt megadom. Minek legyek egy olyan nővel, aki számomra gusztustalan?
2020. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második válaszolóval. Szerintem attól is függ, hogy ki mire gondol a változtatás alatt. Ha a másiknak irreális elvárásai vannak, akkor nehéz kompromisszumra jutni. Ha valaki alapból agresszív, arrogáns és provokatív, azzal össze sem jönnék. Fontos felmérni, mikor érdemes valakinek változtatni a viselkedésén, aki ezt nem látja, és 0 önreflexiója van, akkor ideális esetben a sok sikertelen kapcsolat után magányos és depressziós lesz, ami elvezeti a terápiához.
2020. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem mindegy, hogy arról van szó, hogy a megismerkedéskor vékony barátnődből lesz pár hónap múlva 180 kilós bálna, vagy eleve egy 180 kilós nővel jössz össze annak ellenére, hogy a vékonyak tetszenek, mert egyedül ő állt veled szóba, aztán baxtatod, hogy fogyjon már le.

Az első esetben tök jogos, ha szóvá teszed, hogy nem erre iratkoztál fel, a második esetben viszont felmerül a kérdés, hogy akkor minek jöttél össze vele.

2020. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy k.nagy bullshit az egész, meg ez az állandó pozitív életszemléletes baromság következménye. Ha ez lenne, akkor pl.: egy fogyatékkal élőnek is simán lenne társa.
2020. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
6-os. Pontosan. A nagy lószrt kell mindent elfogadni, meg divatból együtt érezni. Engem sem kell elfogadni, én sem fogadok el olyan dolgokat, amik nem tetszenek, ja, és ez az élet számos területén így van! Az emberi természet ilyen, ez az agyament bolsevik diktatúrára jellemző erőszakos megtérítés ami a médiából folyik, szerintem egy moslék.
2020. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!