Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszabb ideje-jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb ideje-jól működő kapcsolatban - együtt lévő párok, hogy ne laposodjon el a kapcsolat, mi a titkotok?

Figyelt kérdés

Nincs probléma a kapcsolatunkban, most költöztünk össze, csak a későbbiekre nézve érdekelne pár jótanács, tipp, hogy ne laposodojon el vagy hűljön ki a kapcsolatunk majd:) Persze sokmindent olvasni, nem vagyok életképtelen csak személyes tapasztalatok is érdekelnének :)

24/l



2020. szept. 24. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció és közösen megélt új élmények.
2020. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Good morning blowjob. Na jó nem, de pár spontán dolog tényleg feldobja a kapcsolatot, az én barátnőm például elég prűd és nem nagyon kezdeményez, nem érezteti hogy kellek neki most azonnal.
2020. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekünk az volt a titok, hogy lassan haladtunk mindennel. Eleinte csak randizgattunk, utána egymásnál aludtunk, első szex, első nyaralás, egyéb körülmények miatt csak évek után tudtunk összeköltözni, lánykérés. Most megint egyéb körülmények miatt még pár évig nem lesz esküvő, aztán később tervben van a közös ház, még később a baba.

Én nem vagyok híve az egy hónap után költözzünk össze dolognak, mert hamar unalmas lenne nekem, de mi fiatalon is ismerkedtünk meg, megértem ha valaki a huszonévei vége felé már nem várna ennyit a dolgokkal.

2020. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

#3, ezt ne fogd a fiatalságra. Én 18 voltam, amikor összejöttünk, mégis 20 évesen már a felesége voltam és próbálkoztunk a babával. És nem vagyunk idősek, idén lettem 39, mégsem unjuk egymást.


Kérdező, nálunk az a legfontosabb, hogy legyen időnk egymásra. 4 gyerekünk van, így nappal nem igazán tudunk ketten lenni, de este, amikor mindneki alszik, akármilyen fáradtak vagyunk, szánunk időt arra, hogy kettesben legyünk. 1 film, 1 társas, szex, vagy csak játszunk a macskával együtt fél órát. Mindegy, de az ott a kettőnk közös ideje. Illetve a gyerekekkel együtt rengeteg programot csinálunk: kirándulunk, állatkertezünk, minden hétvégére jut valami, így mindig van téma. Illetve szerintem fontos, hogy engedjük is egymást szórakozni. Én színházba, a férjem koncertekre megyünk havi 1-2 alkalommal. Így megint csak van is miről beszélni, mesélni, és az a kis nyugi is jól esik, hogy kiszakadunk addig a hétköznapokból. 😊

2020. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi hogy én 20 évesen még tanultam, nem gyereket terveztem. Kár elkapkodni szerintem, de ezt le is írtam.
2020. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkitől!! Ment a zöld :)
2020. szept. 24. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Mindig abba az irányba nézz, amerre menni akarsz. Ha nem akarsz ellapososott kapcsatot, ne foglalkozz ellaposodott kapcsolattal.
2020. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Minőségi egymással töltött idő és jó kommunikáció.

Nem lehet csak otthon bambulni egymás mellett a tv-t, meg kell törni a szürke hétköznapokat. Ha csak 2-3 hét eltelik így a mókuskerékben, már érzem, hogy itt az ideje kicsit kiszakadni belőle és egymással tölteni egy kis időt. Nagyon könnyen elmegy egymás mellett két ember, ha nem figyelnek tudatosan oda.

2020. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan az, hogy teljesen egy a világnézetük, az értékrendjük, az érdeklődési körük, a szórakozásuk. És szexben is jók voltak egymással.
2020. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet Mi vagyunk a furák a párommal, de még egy bevásárlás, otthon keresztrejtvény fejtés, vagy környéken kis kirándulás, bármi jó nekünk, mindenhol jól érezzük magunkat.

Mondjuk elég kis igényűek vagyunk, jó értelemben szerintem. Séta a környéken, egy jó film összebújva stb. Nem laposodik el, ha összeilletek.

2021. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!